Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Він також не вважає, що необхідно мобілізувати півмільйона осіб
Україна може провести додаткову мобілізацію громадян у військо. Таку заяву озвучив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Це доведеться зробити, якщо не вистачатиме допомоги від США.
Про це він повідомив в інтерв’ю, яке опублікували українські Telegram-канали. Водночас він не вважає, що мобілізація торкнеться півмільйона осіб.
“Якщо буде допомога менша, нам потрібно більше мобілізувати людей. Якщо допомога буде більшою, тоді коефіцієнт озброєності зростає, і тоді нам потрібно менше людей, тому що ми можемо деякі ділянки фронту закривати умовно зброєю, і не потрібно стільки людей”, – зазначив Арахамія.
За його словами, мобілізують у результаті менше, аніж 500 тисяч українців. Водночас він наголосив, що у бригадах, які діють, подекуди не вистачає 40% складу. Втім, це пов'язано з ротацією, а не втратами.
Відомо, що 7 лютого Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію. За це рішення проголосували 243 депутати. Реєстрація поправок завершилася 21 лютого. Депутатка Європейської солідарності Ірина Фріз наголосила, що це займе певний час. Тому, орієнтовно, 24-26 лютого документ винесуть на розгляд.
Найбільш дискусійними залишаються пункти щодо демобілізації та ротації бійців ЗСУ. Також під питанням залишається відстрочка від мобілізації осіб з інвалідністю та звільнення від призову викладачів вищих навчальних закладів.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Чи є майбутнє у проєкті тунелю між Оболонню та Троєщиною? Експерт Дмитро Беспалов розкриває правду про фінансові обмеження та реальність масштабних інфраструктурних ідей. Дивіться, що каже він про шанси реалізації цього амбітного проєкту у нашому відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.