"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Студентів, які вже навчаються за такими формами, зміни не стосуватимуться
В Україні можуть скасувати набір вступників для здобуття ступенів вищої освіти бакалавра та магістра за вечірньою та заочною формами. Відповідний законопроєкт вже зареєстрували у Верховній Раді. Навчальним закладам у 2024 році пропонують робити акцент на розвиток саме дитанційної та дуальної форм.
Документ №10092 опублікували на сайті парламенту. Його зареєстрували у середу, 27 вересня, а вже 28-го направили на розгляд Комітету.
“Ми пропонуємо більше не проводити набір на заочну та вечірню форми навчання, натомість розвивати дистанційну і дуальну форму здобуття освіти поряд з очною. Всі, хто вже навчаються за цими формами – будуть продовжувати до закінчення навчання”, – заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.
Відомо, що ініціаторами законопроєкту стали народні дерутати Сергій Бабак, Георгій Мазурашу, Олена Лис, Роман Грищук, Ірина Борзова та інші. Цей документ, зокрема, регулює питання вступу до вищих навчальних закладів у 2024 році, а також складання державної підсумкової атестації.
Українські студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають можливість одночасно здобувати дві вищі освіти. Це може відбуватися як у рамках одного навчального закладу, так і в різних вищих навчальних закладах - цей вид навчання називається паралельним. Він передбачає, що за чотири роки студент може отримати два дипломи про вищу освіту.
Водночас обмежень щодо форми навчання немає (поки що), студент може одночасно вчитися за двома спеціальностями на денній формі, або обрати одну денну, а іншу - заочну. Це залежить суто від бажання здобувача освіти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.