Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Військові, які перебувають на війні з перших днів, сильно втомлені та виснажені, їм потрібна заміна
Україні не вдасться уникнути великої мобілізації. Передовсім це пов'язано із тим, що ті бійці, які воюють з перших днів війни, сильно втомлені та виснажені. Відтак, їм потрібно знайти заміну, щоб не погіршити ситуацію на фронті. Також підвищити бажання українців йти воювати здатні чіткі терміни служби та закон про демобілізацію.
Про велику мобілізацію в Україні розповів військовий і екскомандир батальйону "Айдар" Євген Дикий в інтерв'ю для "ТСН". За його словами, бажання українців не воювати є цілком нормальним. Гірше було б тоді, якщо всі хотіли йти на фронт. Однак уроки історії засвідчують, що якщо не воювати - наслідки будуть катастрофічними.
"Не хотіти йти на війну - це нормально. Не є нормою, коли людина радісно кричить - я хочу воювати. Але з цим небажанням потрібно щось зробити", - пояснив Дикий.
Колишній командир батальйону "Айдар" вважає, що українцям слід пам'ятати уроки історії: у часи УНР громадяни не хотіли захищати свою країну. У підсумку це призвело до страшної трагедії - Голодомору, коли помирали ті, хто не пішов захищати рідну землю.
Дикий каже, що попри спроби влади якнайдовше зберегти на фронті найбільш мотивованих бійців, уникнути великої мобілізації не вийде. Також військові мають мати чіткі терміни служби й слід демобілізувати тих захисників, які на фронті з перших днів. На думку Дикого, чіткі терміни служби мотивуватимуть громадян більше йти до армії. Ті, хто вже на фронті давно, не сподівалися, що війна триватиме так довго. Але якщо вони захочуть воювати і після демобілізації - за ними слід залишити таке право.
Великої мобілізації, на мою думку, не уникнути. З боку держави має бути низка кроків, зокрема - демобілізувати тих, хто відвоював півтора року. Це не можна зробити за день, - каже Дикий.
Він також вважає, що українським військовим слід дозволити обирати, у якій саме військовій частині служити. Це пов'язано із тим, що через поганих командирів, бійці стають так званим "гарматним м'ясом".
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, у яких випадках від повістки можна відмовитись законно. Також ми писали, до якого віку можуть забирати чоловіків на службу у ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.