Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Олігарх зберігає кіпрське громадянство, тож здатний покинути Україну та сховатися на острові
Олігарха Ігоря Коломойського, який наразі перебуває в СІЗО за кримінальною справою щодо ПриватБанку, не випустять з-під варти. Все через те, що бізнесмен все ще має громадянство Республіки Кіпр. А отже, він може втекти та сховатися на цьому острові.
При цьому кіпрська держава не видає своїх громадян іншим країнам. Про це йдеться в матеріалах справи Коломойського у Київському апеляційному суді.
Згідно з документом, прокурор по справі олігарха звертає увагу на те, що Республіка Кіпр з 1959 року "залишає за собою право відмовити у передачі своїх громадян". Тобто екстрадиція з цієї держави відсутня.
"Зазначене застереження вказує на те, що Коломойський, перебуваючи на волі, може покинути територію України та опинитися на території Республіки Кіпр як громадянин цієї країни", - зазначається в матеріалах суду.
Після цього Київ здатний лише прохати Кіпр видати підсудного олігарха. Втім, кіпрська влада, скоріше за все, відмовить у цьому.
Зазначається, що досудове розслідування стосовно справи Коломойського триває. Наразі проводяться "великі обсяги" процесуальних та слідчих дій. Вказується також, що підозрюваний може "знищити, сховати або спотворити" речові докази по своїй справі.
Нагадаємо, що 2 вересня поточного року Ігоря Коломойського взяли під варту. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання в СІЗО, наразі відомо, що він перебуватиме там щонайменше до кінця січня 2024-го.
СБУ, БЕБ та Офіс генпрокурора повідомили бізнесменові про підозру стосовно справи ПриватБанку. Йдеться про заволодіння сумою в понад 5,8 мільярдів гривень.
Коломойський міг вийти під заставу у 509 мільйонів гривень, однак олігарх зазначив, що таких грошей у нього немає. Пізніше суму застави збільшили до 3,8 мільярдів гривень - це рекордна цифра за всю історію українського судочинства.
Сам бізнесмен з пред'явленими звинуваченнями не згоден. Станом на зараз він виграв усі апеляції по справі проти НАБУ, що стосується його майна. Окрім цього, олігарх має намір подати позов до Європейського суду з прав людини. Його захист вважає, що ані тримання під вартою, ані розмір застави нічим не вмотивовані та порушують права Коломойського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.