"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Апеляція ВАКС відмовила прокурорам САП в арешті активів бізнесмена Ігоря Коломойського
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила рішення слідчого судді ВАКС від 21 вересня 2023 року, який відмовив прокурорам САП в арешті активів бізнесмена Ігоря Коломойського. Рішення ухвалили судді апеляції Даниїла Чорненька, Інна Калугіна та Микола Глотов (який кожного разу висловлював окрему думку). Загалом, усі дев'ять засідань у справі Коломойського закінчилися однаково: апеляційний суд остаточно закрив провадження.
Як повідомила пресслужба Апеляційної палати ВАКС і Центру протидії корупції (ЦПК), іншим рішенням апеляція скасувала заставу і закрила провадження стосовно підозрюваної Конопкіної. Також закрито провадження за клопотаннями про "запобіжки" підозрюваним Луговому та Якименко.
В ЦПК зазначили, що також апеляція залишила у силі рішення стосовно закриття проваджень за клопотаннями щодо арешту майна усіх шести підозрюваних: Коломойського, Дубілета, Шмальченко, Лугового, Якименко та Конопкіної.
На думку апеляції, строк розслідування у справі завершився у травні 2023 року. До такого висновку судді прийшли, пославшись на так звані "правки Лозового". Після рішень апеляції справу, з великою долею ймовірності, доведеться закрити, вважають в ЦПК.
7 вересня детективи НАБУ за погодження керівника САП повідомили колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ "ПриватБанк" Ігорю Коломойському та п’ятьом членам організованої ним групи про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн. 8 вересня НАБУ та САП арештували активи Коломойського на понад 3 млрд грн. Йому вже не належить медіахолдинг "1+1" та низка компаній.
У клопотанні про арешт майна йшлося про частки у статутному капіталі 307 юридичних осіб вартістю понад 3 млрд грн, а також майже 1000 об’єктів нерухомого майна та понад 1600 транспортних засобів та суден. Арешт на активи був потрібен для забезпечення можливої конфіскації або спецконфіскації у випадку обвинувального вироку суду у майбутньому.
21 вересня суддя ВАКС Олег Ткаченко відмовив прокурорам САП в арешті активів Коломойського. Рішення Ткаченка оскаржили до апеляції ВАКС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.