У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Апеляція ВАКС відмовила прокурорам САП в арешті активів бізнесмена Ігоря Коломойського
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила рішення слідчого судді ВАКС від 21 вересня 2023 року, який відмовив прокурорам САП в арешті активів бізнесмена Ігоря Коломойського. Рішення ухвалили судді апеляції Даниїла Чорненька, Інна Калугіна та Микола Глотов (який кожного разу висловлював окрему думку). Загалом, усі дев'ять засідань у справі Коломойського закінчилися однаково: апеляційний суд остаточно закрив провадження.
Як повідомила пресслужба Апеляційної палати ВАКС і Центру протидії корупції (ЦПК), іншим рішенням апеляція скасувала заставу і закрила провадження стосовно підозрюваної Конопкіної. Також закрито провадження за клопотаннями про "запобіжки" підозрюваним Луговому та Якименко.
В ЦПК зазначили, що також апеляція залишила у силі рішення стосовно закриття проваджень за клопотаннями щодо арешту майна усіх шести підозрюваних: Коломойського, Дубілета, Шмальченко, Лугового, Якименко та Конопкіної.
На думку апеляції, строк розслідування у справі завершився у травні 2023 року. До такого висновку судді прийшли, пославшись на так звані "правки Лозового". Після рішень апеляції справу, з великою долею ймовірності, доведеться закрити, вважають в ЦПК.
7 вересня детективи НАБУ за погодження керівника САП повідомили колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ "ПриватБанк" Ігорю Коломойському та п’ятьом членам організованої ним групи про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн. 8 вересня НАБУ та САП арештували активи Коломойського на понад 3 млрд грн. Йому вже не належить медіахолдинг "1+1" та низка компаній.
У клопотанні про арешт майна йшлося про частки у статутному капіталі 307 юридичних осіб вартістю понад 3 млрд грн, а також майже 1000 об’єктів нерухомого майна та понад 1600 транспортних засобів та суден. Арешт на активи був потрібен для забезпечення можливої конфіскації або спецконфіскації у випадку обвинувального вироку суду у майбутньому.
21 вересня суддя ВАКС Олег Ткаченко відмовив прокурорам САП в арешті активів Коломойського. Рішення Ткаченка оскаржили до апеляції ВАКС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.