Зауважимо, що слово «енкарапіста», яким Drevo назвав пісню, ми не знайшли в словниках, тож припускаємо, що це авторський неологізм. Тоді як інші називають його «навмисною абракадаброю, побудованою радше на звучанні, ніж на змісті».
Прокурорам необхідно більше часу для слідчих дій
Шевченківський районний суд Києва продовжив досудове розслідування у справі Ігоря Коломойського. Воно триватиме до 2 березня 2024 року включно. Рішення ухвалили у четвер, 23 листопада.
Про це передає журналіст “Украина Сейчас” з зали суду. Відповідно, олігарх перебуватиме під вартою.
Прокурори обґрунтували, навіщо їм потрібно більше часу. Зокрема, для опитування підозрюваних у кримінальному провадженні, проведення слідчих експериментів, судово-економічних експертиз, проведення допиту свідків, а також службових осіб "ПриватБанку" тощо.
Сторона захисту просила не задовольняти клопотання, однак суд вирішив інакше. Відомо, що розгляд про зміну запобіжного заходу розглядатимуть на наступному тижні.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/119045
Ще 15 вересня 2023 року СБУ, БЕБ та Офіс генпрокурора повідомили про третю підозру олігарху Ігорю Коломойському. За даними СБУ, бізнесмен незаконно привласнив 5,8 млрд грн. Його підозрюють:
Слідчі зазначили, що з 2013 по 2014 роки Ігор Коломойський незаконно заволодів коштами банку. Він заснував злочинне угруповання, в якому були працівники ПриватБанку. Вони "вносили готівку у касу банку". Це були фіктивні платежі. Проте, банк не отримував реальних внесків від клієнтів. Ця схема дозволила олігарху заволодіти понад 700 млн доларів за курсом на той час.
Олігарх з вересня перебуває у СІЗО. Він може внести альтернативну заставу у сумі 3 млрд 891 млн грн. Але не робить цього, тому залишається за ґратами. За інформацією його адвоката, у камері є ліжко, стіл та стілець, а також туалет. Коломойський знаходиться у приміщенні, яке розраховане на одного в'язня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.