“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Декілька рекомендацій, щоб покращити сон
Новорічна ніч, Різдво і тривалі вихідні — це гарний привід для відпочинку і святкувань, але після них іноді буває важко відновити звичний режим сну. Тому в Міністерстві охорони здоров'я дали декілька рекомендацій для того, щоб швидше увійти у звичний робочий графік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України.
Рекомендації для поліпшення сну:
Також потрібно пам’ятати, що дорослі мають спати щонайменше сім годин на добу. Якщо регулярно недосипати, збільшується ризик появи хронічних захворювань — діабету, серцево-судинних недуг, гіпертонії, а також ожиріння, порушень імунної системи, психічного здоров’я та інших.
Нагадаємо, раніше в МОЗ розповіли про те, що краще викинути з домашньої аптечки. В аптечці можуть лежать застарілі, неефективні, а часом і небезпечні препарати, яким давно не місце в аптечці сучасної людини.
Також Інформатор писав, що МОЗ закликає не вдаватися до лікування коронавірусу антибіотиками без рекомендацій лікаря. Антибіотики не допомагають лікувати COVID-19, і навіть можуть завдати шкоди організму.