Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Декілька рекомендацій, щоб покращити сон
Новорічна ніч, Різдво і тривалі вихідні — це гарний привід для відпочинку і святкувань, але після них іноді буває важко відновити звичний режим сну. Тому в Міністерстві охорони здоров'я дали декілька рекомендацій для того, щоб швидше увійти у звичний робочий графік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України.
Рекомендації для поліпшення сну:
Також потрібно пам’ятати, що дорослі мають спати щонайменше сім годин на добу. Якщо регулярно недосипати, збільшується ризик появи хронічних захворювань — діабету, серцево-судинних недуг, гіпертонії, а також ожиріння, порушень імунної системи, психічного здоров’я та інших.
Нагадаємо, раніше в МОЗ розповіли про те, що краще викинути з домашньої аптечки. В аптечці можуть лежать застарілі, неефективні, а часом і небезпечні препарати, яким давно не місце в аптечці сучасної людини.
Також Інформатор писав, що МОЗ закликає не вдаватися до лікування коронавірусу антибіотиками без рекомендацій лікаря. Антибіотики не допомагають лікувати COVID-19, і навіть можуть завдати шкоди організму.