Головна
Україна
Події
09:14, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Зранку 29 вересня у Мелітополі пролунав гучний вибух в одному з житлових районів. За інформацією від сил спротиву, підірвали авто місцевої колаборантки Олени Шапурової. Вона залишилася живою. Як повідомляє мер міста Іван Федоров, вибух був біля промислово-економічного коледжу. Представники Руху Опору підірвали в Мелітополі червоний Ланос, в якому їздила зрадниця – директор фейкового департаменту освіти Олена Шапурова. «Особа, яку в мирному житті прославилась численними корупційними схемами в коледжі, знайшла своє «покликання»: очолила окупаційний «департамент освіти» й всіляко допомагала окупантам насаджувати рашистський режим освіти», - пише мер. Зрадниця Шапурова Що відомо про Олену Шапурову У березні 2022 року директорка одного з коледжів Мелітополя добровільно погодилась очолити незаконно створений на окупованій території орган освіти. Про своє призначення "керівником Мелітопольського відділу освіти" Олена Шапурова особисто повідомила усіх директорів шкіл. Самопроголошена "начальниця" вимагала від освітян організувати навчальний процес за програмою країни-агресора. Їй оголосили про підозру за статтею ККУ про колабораційну діяльність. Як карають зрадників України У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років. Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Мелітополі підірвали авто колаборантки Олени Шапурової

Читать на русском

Зрадниця вижила

Читать на русском
В Мелітополі підірвали авто колаборантки Олени Шапурової

Зрадниця вижила

Зранку 29 вересня у Мелітополі пролунав гучний вибух в одному з житлових районів. За інформацією від сил спротиву, підірвали авто місцевої колаборантки Олени Шапурової. Вона залишилася живою.

Як повідомляє мер міста Іван Федоров, вибух був біля промислово-економічного коледжу. Представники Руху Опору підірвали в Мелітополі червоний Ланос, в якому їздила зрадниця – директор фейкового департаменту освіти Олена Шапурова.

«Особа, яку в мирному житті прославилась численними корупційними схемами в коледжі, знайшла своє «покликання»: очолила окупаційний «департамент освіти» й всіляко допомагала окупантам насаджувати рашистський режим освіти», - пише мер.

Зрадниця Шапурова

Що відомо про Олену Шапурову

У березні 2022 року директорка одного з коледжів Мелітополя добровільно погодилась очолити незаконно створений на окупованій території орган освіти. Про своє призначення "керівником Мелітопольського відділу освіти" Олена Шапурова особисто повідомила усіх директорів шкіл. Самопроголошена "начальниця" вимагала від освітян організувати навчальний процес за програмою країни-агресора. Їй оголосили про підозру за статтею ККУ про колабораційну діяльність.

Як карають зрадників України

У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.

Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.