Головна
Україна
18:42, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

Колаборант Олександр Ходаковський у своєму новому пості випадково заперечив наратив росії про те, що Україна готувалася на неї напасти. Він зізнався, що в усіх українських документах не має жодних планів щодо нападу, а лише щодо оборони. Це повністю суперечить тому, чим путін виправдовував вторгнення в Україну.  Колаборант Олександр Ходаковський у своєму телеграм-каналі випустив новий пост, який присвятив начебто необхідності росіянам думати про побудову оборони. Аргументував своє рішення він тим, що через успіхи ЗСУ оборона стає необхідним фактором для рашистів, але про неї ніхто не думав. Водночас, він посилається на те, що Україна весь час думала тільки про оборону, і навіть не планувала нічого щодо наступу. Ці слова повністю суперечать заявам російських пропагандистів та й власне їхнього вождя путіна. Вони стверджували, що Україна готувала напад на рф, а тут виявляється, що такого не було в жодних документах.  Скрін з повідомлення колаборанта від Центру стратегічних комунікацій «Серед безлічі документів, які потрапили нам до рук і визначали тактику дій України, не було жодного, який регламентував би наступ – тільки оборону. Під це завдання була побудована система, що мала не один ешелон оборони та гарне інженерне забезпечення, і долаючи це, ми зазнали втрат», – написав Ходаковський.  Навіть колаборанти вимушені визнавати, що оголошена рф причина для нападу на Україну – не більше, ніж вигадка хворого виродка. Важко стільки часу приховувати правду, коли вона лізе з усіх документів. Залишається дочекатися заяв російських пропагандистів, яким тепер доведеться вигадувати, як виправдовувати такі заяви колаборантів.  Олександр Ходаковський Олександр Ходаковський. Джерело - Вікіпедія Цей зрадник добровільно почав працювати з окупантами ще з 2014-го року. Раніше він був командиром спецпідрозділу СБУ «Альфа» в Донецькій області. Проте, рашисти спочатку подарували йому одразу декілька різних псевдопосад. Його назначали «головою СБ днр», «міністром державної безпеки днр», «секретарем ради безпеки днр» та «керівником “патріотичних сил донбасу». Проте, за 2014-й та 2015-й втрати всі свої псевдопости, залишивши за собою лише командування над залишками так званого «батальйону “Восток”», та розповсюджував фейки рашистів.  Цікаво те, що з деяких постів його власним «указом» звільнив так званий «лідер днр» Захарченко. Після звільнення Ходаковський заявив, що його планують вбити наступним кроком. На жаль, це не виявилося правдою. Також у так званій «днр» неодноразово звинувачували Ходаковського у підривній діяльності на користь України. Судячи з цього матеріалу, іноді він з цією задачею може впоратися.  Раніше ми вже розповідали про те, скільки населених пунктів вже звільнили ЗСУ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Колаборант зі стажем власноруч спростував брехню путіна про запланований напад на росію

Читать на русском

Необережне зізнання зрадника розбиває головні фейкові наративи рф

Читать на русском
Колаборант зі стажем власноруч спростував брехню путіна про запланований напад на росію

Необережне зізнання зрадника розбиває головні фейкові наративи рф

Колаборант Олександр Ходаковський у своєму новому пості випадково заперечив наратив росії про те, що Україна готувалася на неї напасти. Він зізнався, що в усіх українських документах не має жодних планів щодо нападу, а лише щодо оборони. Це повністю суперечить тому, чим путін виправдовував вторгнення в Україну. 

Колаборант Олександр Ходаковський у своєму телеграм-каналі випустив новий пост, який присвятив начебто необхідності росіянам думати про побудову оборони. Аргументував своє рішення він тим, що через успіхи ЗСУ оборона стає необхідним фактором для рашистів, але про неї ніхто не думав.

Водночас, він посилається на те, що Україна весь час думала тільки про оборону, і навіть не планувала нічого щодо наступу. Ці слова повністю суперечать заявам російських пропагандистів та й власне їхнього вождя путіна. Вони стверджували, що Україна готувала напад на рф, а тут виявляється, що такого не було в жодних документах. 

Скрін з повідомлення колаборанта від Центру стратегічних комунікацій

«Серед безлічі документів, які потрапили нам до рук і визначали тактику дій України, не було жодного, який регламентував би наступ – тільки оборону. Під це завдання була побудована система, що мала не один ешелон оборони та гарне інженерне забезпечення, і долаючи це, ми зазнали втрат», – написав Ходаковський. 

Навіть колаборанти вимушені визнавати, що оголошена рф причина для нападу на Україну – не більше, ніж вигадка хворого виродка. Важко стільки часу приховувати правду, коли вона лізе з усіх документів. Залишається дочекатися заяв російських пропагандистів, яким тепер доведеться вигадувати, як виправдовувати такі заяви колаборантів. 

Олександр Ходаковський

Олександр Ходаковський. Джерело - Вікіпедія

Цей зрадник добровільно почав працювати з окупантами ще з 2014-го року. Раніше він був командиром спецпідрозділу СБУ «Альфа» в Донецькій області. Проте, рашисти спочатку подарували йому одразу декілька різних псевдопосад. Його назначали «головою СБ днр», «міністром державної безпеки днр», «секретарем ради безпеки днр» та «керівником “патріотичних сил донбасу». Проте, за 2014-й та 2015-й втрати всі свої псевдопости, залишивши за собою лише командування над залишками так званого «батальйону “Восток”», та розповсюджував фейки рашистів

Цікаво те, що з деяких постів його власним «указом» звільнив так званий «лідер днр» Захарченко. Після звільнення Ходаковський заявив, що його планують вбити наступним кроком. На жаль, це не виявилося правдою. Також у так званій «днр» неодноразово звинувачували Ходаковського у підривній діяльності на користь України. Судячи з цього матеріалу, іноді він з цією задачею може впоратися. 

Раніше ми вже розповідали про те, скільки населених пунктів вже звільнили ЗСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.