«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Пристрій намагалися знайти кілька днів, тому як локатор пошукової команди виявився несправним
Пошукова група в Індонезії витягла з Яванського моря один з двох чорних ящиків літака що впав 9 січня Boeing 737 авіакомпанії Sriwijaya Air. Пристрій доставили в Джакарту, щоб вивчити бортовий реєстратор голосу і дізнатися причину авіакатастрофи.
Про це повідомив Reuters,- передає Інформатор .
До офіційної заяви влади про знаходження пристрою, його мигцем показали на місцевому телеканалі. З приводу цієї знахідки, сьогодні, 12 січня, міністр транспорту Індонезії Буди Карья Сумаді і інші офіційні особи дали прес-конференцію. На ній заявили, що тому як реєстратор з кабіни пілота відправляє сигнали з того ж району, де знайшли бортовий реєстратор, то з великою ймовірністю його також скоро знайдуть.
Відшукати чорний ящик було проблематично, тому як виявилося, що у пошуковій команди не працює локатор, який повинен відстежити джерело його аварійних сигналів. У пошуку двох ящиків, а також уламків і тіл, в понеділок, 11 січня, задіяли 2 600 чоловік, а також понад 50 кораблів і 13 літаків.
Індонезія заявила,що розшифровка записів займе 2-5 днів. Аналіз займе більше часу. Проміжні результати опублікують через місяць, але остаточне заключення підготують через рік.
За сьогоднішній день на місці падіння літака в Яванском морі знайшли нові людські останки і особисті речі пасажирів. Також виявили диск турбіни літака з пошкодженою лопатою вентилятора, що показує, що лайнер не вибухнув в повітрі, а впав у воду цілим разом з 62 людьми.
«Пошкоджена лопать вентилятора вказує на те, що машина все ще працювала, коли вона розбилася», - сказав глава Національного комітету з безпеки на транспорті Індонезії Соерджанто Тьяджоно для ВВС.
Нагадаємо, 9 січня літак Boeing 737-500 здійснював внутрішній рейс з Джакарти до Понтіанаку в Індонезії. Через кілька хвилин після вильоту, він досяг висоти 3,3 км, а після в 14:40 за місцевим часом різко впав в море і пропав з радарів. На борту перебувало 62 людини, серед яких 50 пасажирів з 7 дітьми і 3 немовлятами, і 12 членів екіпажу. Всі були індонезійцями. Ніхто не вижив.
До цього ми писали про попередню причину катастрофи Boeing 737 в Індонезії. Крім того, ми публікували фото наслідків катастрофи .