Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія повинна заплатити Україні за збитки, завдані війною, 486 мільярдів доларів США
Російський режим повинен відшкодувати Україні збитки, яких завдала війна, розв'язана Кремлем. Збитки оцінюються в астрономічну суму – щонайменше 486 млрд доларів США. Тому зараз держави G7 шукають законний спосіб, як змусити Росію заплатити.
Як повідомляє українське інформаційне агентство "Укрінформ" із посиланням на підсумкове комюніке саміту G7, країни "Сімки" вважають, що вирішувати питання відшкодування збитків потрібно, і що воля РФ тут нічого не значить. Тому пошук механізмів продовжується.
“Росія повинна припинити свою незаконну загарбницьку війну та відшкодувати завдані Україні збитки. Відповідно до даних Світового банку, ці збитки вже перевищують $486 млрд. Неправильно, аби Росія вирішувала чи заплатить, або коли вона заплатить за завдану Україні шкоду. Зобов’язання Росії заплатити за шкоду, яку вона спричиняє, - очевидне з погляду міжнародного законодавства. Тому ми продовжуємо розглядати усі законні механізми, аби змусити Росію дотриматися цих зобов’язань”, - йдеться в документі.
Також лідери G7 підтверджують намір запустити механізм надання Україні надзвичайних кредитів. Таким чином тільки до кінця 2024 року планується додатково надати Україні 50 млрд доларів США, а Росія не отримає свої активи доти, доки не компенсує Україні усі збитки.
“Ми підтверджуємо, що відповідно до усіх належних законів та наших юридичних систем, суверенні активи Росії у наших юрисдикціях залишатимуться замороженими, поки Росія не припинить свою агресію та не заплатить за завдану Україні шкоду. Ми залишатимемося солідарними у наданні Україні цієї підтримки” - наголошується у комюніке.
Країни "Великої сімки" узгодили передати Україні 50 мільярдів доларів з прибутку, отриманого від заморожених російських активів. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку оборони, економіки та відновлення України. Остаточні умови угоди будуть обговорені після саміту G7, який триває з 13 по 15 червня.
За інформацією Bloomberg, кожна країна "Великої сімки" надасть Україні позики, розмір яких залежатиме від розміру її економіки. Ця історична угода має велике значення для України, оскільки допоможе країні покрити її фінансові потреби до 2025 року та надалі. Очікується, що доходи від заблокованих активів складатимуть від трьох до п'яти мільярдів євро на рік, що значно допоможе Україні в підтримці її потреб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.