“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Придбати квитки стало складніше
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на потяг Київ-Варшава одразу на дві дати. Проте купити їх можна лише онлайн та не більше чотирьох в одні руки. Для цього можна скористатися додатком УЗ, чат-ботом або сайтом.
Про це повідомили у компанії. Зазначається, що такий крок суттєво знизив можливості перекупників і дозволив компанії дати у відкритий доступ на 25% більше квитків.
"У зв'язку з коригуванням графіків відкривається продаж квитків до Варшави одразу на дві дати: 10 та 11 грудня. Моніторинг зловживань триває, кілька десятків акаунтів із підозрілою активністю вже заблоковано", - повідомили в УЗ.
Відтепер при поверненні через касу квитки повертатимуться в загальний квитковий пул, доступних для всіх в онлайн-каналі. Квитки на менш ажіотажні напрямки (наприклад, Київ — Хелм, звідки налагоджено зручну пересадку на Варшаву) можна повертати у звичайному форматі, у тому числі онлайн, тож якщо не впевнені у своїх планах — обирайте відповідну опцію для подорожі.
"Укрзалізниця" наростила обсяги міжнародних перевезень у порівнянні з показниками до повномасштабного вторгнення в 9 разів, запустивши 5 нових сполучень до Європи. При цьому найпопулярнішим лишається прямий рейс Київ — Варшава. На нього хоч і збільшено пропозицію місць у 2,5 раза, спостерігається дефіцит: обмеженою є кількість вагонів габариту RIC, які можуть із перестановкою колісних пар прямувати до польської столиці.
Разом із тим почастішали випадки, коли наші пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродають квитки "з рук" чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Крім того, були випадки підроблених проїзних документів. Щоб цього уникнути й забезпечити максимальну прозорість, "Укрзалізниця" анонсувала низку заходів із впорядкування продажу квитків на "варшавський" потяг. Продаж квитків з 10 листопада повністю переведуть в онлайн-режим.
Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустила потяг зі столиці до Ізюма. Крім того, УЗ вперше з початку війни запустила потяг в Херсон.
Також Інформатор писав, які шість речей можна вимагати в потязі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.