Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Кабінет міністрів «Грузинської мрії» каже, що працює над мирним поверненням територій з окупації рф
Очільник грузинського уряду Сакартвело Іраклій Гарібашвілі заявив, що його країна прагне до «мирного відновлення територіальної цілісності». Він також засудив дії Москви й зазначив, що вони стали загрозою існування країни. Заяви Гарібашвілі мають підкреслити, що його уряд веде курс на інтеграцію з Заходом, але «не дозволить втягнути державу у війну».
Чинний кабінет міністрів Сакартвело вважається проросійським. Він покладає провину за події п'ятнадцятирічної давнини не лише на росію, але й на уряд колишнього президента Михайла Саакашвілі, який, мовляв, не зумів домовитися з рф.
«Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять наших героїчних солдатів і військових, які загинули у війні. Уряд відданий ідеї мирного відновлення територіальної цілісності та об’єднання країни. Нами керує непохитна віра в те, що мирна, об’єднана, сильна, розвинена Сакартвело — це найкраща перспектива для грузин, осетинів, абхазців та всіх, хто живе в нашій країні, і ми робимо все для того, щоб швидше втілити це в життя», — прокоментував 15 річницю вторгнення росіян Іраклій Гарібашвілі у Facebook.
Сакартвело стала першою країною пострадянського простору, на яку відкрито вчинив напад вождь росіян володимир путін. Вбачаючи загрозу в стрімкому розвитку цієї пострадянської держави, кремль довгий час підігрівав напругу між південноосетинською, абхазькою автономіями та центральним урядом.
У серпні 2008 року, під загрозою військового вторгнення рф для підтримки місцевих сепаратистів, Тбілісі вирішило ввести війська в Південну Осетію. Росія ж оголосила миротворчу місію в цьому регіоні й 8 серпня ввела власні збройні сили. Військовий конфлікт тривав усього кілька днів, але призвів до значних руйнувань та людських жертв. Пізніше збройні сили окупантів створили псевдодержавні утворення. Завдяки пропаганді, москва нав’язала свій порядок денний, тож західна спільнота обмежилася здебільшого засудженням дій росії та закликали до припинення військової операції.
Після поразки у війні, до влади в країні прийшов уряд партії «Грузинська мрія». Декларуючи проєвропейський курс, уряд де-факто, віддаляється від Заходу та повертається під вплив кремля. У Сакартвело відновили пряме авіасполучення з москвою, відкривають університет за кошти росії. Уряд Гарібашвілі намагався провести в країні свій «закон про іноагентів», через що в країні відбулися масові протести.
Раніше ми писали про те, що в порту Батумі грузини організували «теплий прийом» російським туристам. Через це пропаганда країни-окупанта довгий час не могла заспокоїтися, а Ольга Скабєєва влаштувала істерику в прямому ефірі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.