“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зустріч була плідною, адже під час неї сторонам вдалось обговорити ряд важливих питань
Міністр оборони України Рустем Умєров разом із міністром закордонних справ Дмитром Кулебою у четвер, 7 березня, взяли участь у міністерській сесії. Вона завершувала Паризьку конференцію з підтримки України. Сторони обговорили шляхи посилення допомоги Україні в кількох важливих сферах.
Відповідний допис міністр оборони зробив на своїй сторінці у Facebook. За його словами, під час зустрічі обговорили питання постачання озброєння і боєприпасів, виробництво зброї всередині країни, також кіберзахист та можливості завдавати глибоких ударів по противнику.
"Ми вдячні за те, що наші партнери розуміють наші безпосередні пріоритети та довгострокові потреби. Усім зрозуміло, що наша спільна безпека залежить від припинення російської агресії", – сказав Умєров.
Він додав, що під час зустрічі обговорили ситуацію на фронті та одну з проблем сьогодення – забруднення територій країни мінами. Також не лишилось без уваги питання зростання потужностей виробництва боєприпасів, адже це наразі дуже важливо.
На останок Рустем Умєров привітав Швецію зі вступом до НАТО.Країна стала 32-м членом Альянсу. Відповідне рішення набуло чинності 7 березня.
Для того, щоб налагодити безперебійні поставки боєприпасів нашій армії, в Україні продовжують нарощувати їх виробництво. Звичайно, не обійшлось без залучення іноземних партнерів.
Німецький концерн Rheinmetall має намір відкрити в Україні завод з виробництва боєприпасів. Нове підприємство буде щорічно випускати шестизначну кількість артилерійських снарядів. Це допоможе Україні знизити залежність від імпорту. Очікується, що 51% акцій спільного підприємства належатимуть концерну, а українській компанії - 49%.
Чеська корпорація Czechoslovak Group також веде перемовини з концерном "Укроборонпромом" щодо розміщення в Україні оборонного заводу. Компанія готова інвестувати в проєкт "сотні мільйонів євро".
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
В мережі активно обговорюється можливість появи "Вугледарського котла". Цікаво, що зазвичай про подібні ситуації говорили після їх виникнення, коли вже нічого не можна було змінити. Але чи можливий зараз такий ризик на найбільш небезпечних напрямках фронту? Про це розповість політолог Андрій Золотарьов. Приєднуйтесь до обговорення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.