У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Завод буде побудовано в рамках нового партнерства між Rheinmetall і українським урядом
Німецький концерн Rheinmetall має намір відкрити в Україні підприємство з виробництва боєприпасів. Зазначається, що новий завод буде щорічно випускати шестизначну кількість артилерійських снарядів. Це допоможе Україні збільшити виробництво боєприпасів і знизити залежність від імпорту.
Про це Rheinmetall повідомив у своїх Twitter(X). Очікується, що 51% акцій спільного підприємства належатимуть концерну, а українській компанії - 49%.
Відповідний меморандум було підписано в суботу, 17 лютого, на полях Мюнхенської безпекової конференції в присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишина та посла України в Німеччині Олексія Макеєва. Новий завод щорічно випускатиме шестизначну кількість артилерійських снарядів калібру 155 мм, а також метальні заряди. Саме їх замовив уряд ФРН у рамках допомоги для України.
Німеччина стала найбільшим постачальником Збройних сил України в Європі, надсилаючи більше військової та економічної допомоги, ніж будь-яка інша країна, окрім США. 6 лютого, німецький оборонний гігант Rheinmetall анонсував плани щодо масштабної військової підтримки України, включаючи передачу бронетехніки, артилерійських систем і боєприпасів на майбутні два роки. Компанія деталізувала обсяги та види допомоги, що будуть надані в контексті співпраці з АТ "Українська оборонна промисловість" (Укроборонпром).
Rheinmetall також побудує новий завод у Німеччині з виробництва боєприпасів, який випускатиме їх тільки для України та ФРН. Зробити це обіцяють у рекордно короткі терміни, а саму продукцію випускати швидко.
Нагадаємо: Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.