Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Андрій Герус зазначив, що електроенергію закуповували тільки в опалювальний сезон
Україна у 2020 році імпортувала 0,2 млрд кВт-годин електроенергії з Російської Федерації та Білорусі. Це склало лише 0,15% від загального обсягу споживання.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса в його Telegram-каналі .
При цьому він вказав, що Литва імпортувала більше 6 млрд кВт-годин електроенергії з РФ та Білорусі, що склало близько 60% від загального споживання.
"Така різниця пояснюється тим, що імпорт в Україну здійснювався в періоди пікового споживання, і його не було в теплу пору року, вихідні та святкові дні. У той же час Литва завжди приймає електроенергію з РФ та РБ, при цьому продаючи електроенергію у країни ЄС", - пояснив Герус.
Як раніше повідомляв інформатор, в «Укренерго» спростували інформацію про віялові відключення електроенергії через сильні морози .
Крім того, експорт електроенергії у 2020 році перевищив імпорт у 2 рази.В той же час споживання електроенергії українськими виробництвами в минулому році через пандемію знизилося майже на 4%. Але зросло споживання у не промислових споживачів.