Головна
Бізнес
Економіка
20:55, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Україна у 2020 році імпортувала 0,2 млрд кВт-годин електроенергії з Російської Федерації та Білорусі. Це склало лише 0,15% від загального обсягу споживання.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса в його Telegram-каналі .При цьому він вказав, що Литва імпортувала більше 6 млрд кВт-годин електроенергії з РФ та Білорусі, що склало близько 60% від загального споживання."Така різниця пояснюється тим, що імпорт в Україну здійснювався в періоди пікового споживання, і його не було в теплу пору року, вихідні та святкові дні. У той же час Литва завжди приймає електроенергію з РФ та РБ, при цьому продаючи електроенергію у країни ЄС", - пояснив Герус.Як раніше повідомляв інформатор, в «Укренерго» спростували інформацію про віялові відключення електроенергії через сильні морози .Крім того, експорт електроенергії у 2020 році перевищив імпорт у 2 рази.В той же час споживання електроенергії українськими виробництвами в минулому році через пандемію знизилося майже на 4%. Але зросло споживання у не промислових споживачів.

Україна у 2020 році імпортувала з РФ та Білорусі 0,15% електроенергії

Читать на русском

Андрій Герус зазначив, що електроенергію закуповували тільки в опалювальний сезон

Читать на русском
Україна у 2020 році імпортувала з РФ та Білорусі 0,15% електроенергії

Андрій Герус зазначив, що електроенергію закуповували тільки в опалювальний сезон

Україна у 2020 році імпортувала 0,2 млрд кВт-годин електроенергії з Російської Федерації та Білорусі. Це склало лише 0,15% від загального обсягу споживання.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса в його Telegram-каналі .

При цьому він вказав, що Литва імпортувала більше 6 млрд кВт-годин електроенергії з РФ та Білорусі, що склало близько 60% від загального споживання.

"Така різниця пояснюється тим, що імпорт в Україну здійснювався в періоди пікового споживання, і його не було в теплу пору року, вихідні та святкові дні. У той же час Литва завжди приймає електроенергію з РФ та РБ, при цьому продаючи електроенергію у країни ЄС", - пояснив Герус.

Як раніше повідомляв інформатор, в «Укренерго» спростували інформацію про віялові відключення електроенергії через сильні морози .

Крім того, експорт електроенергії у 2020 році перевищив імпорт у 2 рази.В той же час споживання електроенергії українськими виробництвами в минулому році через пандемію знизилося майже на 4%. Але зросло споживання у не промислових споживачів.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.