"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Андрій Герус зазначив, що електроенергію закуповували тільки в опалювальний сезон
Україна у 2020 році імпортувала 0,2 млрд кВт-годин електроенергії з Російської Федерації та Білорусі. Це склало лише 0,15% від загального обсягу споживання.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса в його Telegram-каналі .
При цьому він вказав, що Литва імпортувала більше 6 млрд кВт-годин електроенергії з РФ та Білорусі, що склало близько 60% від загального споживання.
"Така різниця пояснюється тим, що імпорт в Україну здійснювався в періоди пікового споживання, і його не було в теплу пору року, вихідні та святкові дні. У той же час Литва завжди приймає електроенергію з РФ та РБ, при цьому продаючи електроенергію у країни ЄС", - пояснив Герус.
Як раніше повідомляв інформатор, в «Укренерго» спростували інформацію про віялові відключення електроенергії через сильні морози .
Крім того, експорт електроенергії у 2020 році перевищив імпорт у 2 рази.В той же час споживання електроенергії українськими виробництвами в минулому році через пандемію знизилося майже на 4%. Але зросло споживання у не промислових споживачів.