“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Українські студенти впоралися із завданнями олімпіади краще, ніж команди Стенфорда, Кембриджа і Берклі
Команда українських студентів-фізиків одного з кращих українських вузів увійшла в трійку переможців Міжнародної студентської олімпіади з теоретичної фізики (International Theoretical Physics Olympiad for Undergraduate Students). Українських хлопців обійшли тільки американські студенти.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Voi.com.ua.
Третє місце в Міжнародній олімпіаді, в якій взяли участь 276 команд з університетів усього світу, посіли студенти Київського національного університету ім. Т. Шевченка.
Попереду українців у командному заліку виявилися тільки дві команди, й обидві — з одного з найкращих університетів світу — Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology (МІТ).
Наші хлопці впоралися з завданнями олімпіади краще, ніж команди таких світових монстрів як Стенфорд, Берклі, Кембридж, Корнельський університет, МФТІ та інші.
Скелет нинішньої блискучої студентської української команди — олімпіадники, у яких за плечима не один рік копіткої праці й роботи з хорошими педагогами.
Організаційні питання та координування злагодженої роботи нашої команди взяв на себе капітан студентської команди від України Павло Кашко.
Ще школярем Паша перемагав на міжнародних олімпіадах і турнірах із фізики й астрономії, потім навчався в КНУ ім. Т. Шевченка, зараз хлопець вступив на магістратуру в один із найпрестижніших університетів світу — Федеральну політехнічну школу Лозанни (École Polytechnique Fédérale de Lausanne, Switzerland (EPFL).
У складі української команди честь країни на International Theoretical Physics Olympiad for Undergraduate Students відстояли:
Раніше Інформатор повідомляв, що українка стане однією з перших жінок-арбітерок, які судитимуть матчі чемпіонату світу серед чоловіків.
Також ми писали, що українка Ярослава Магучіх встановила національний і третій світовий рекорд зі стрибків у висоту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.