«Я думаю, Зеленський - сильний хлопець. І з ним нелегко мати справу»
«Під час написання пісні я не знав, коли знов побачу свій дім і чи залишиться він таким, яким я його пам'ятаю, розуміючи, що ті самі емоції зараз переживають мільйони українців — і бійці на фронті, і сім'ї з маленькими дітьми, вимушені їхати в невідомість» — каже соліст гурту Володимир Агафонкін.
Вони відрізняються своїм забарвленням
Українські полярники помітили рідкісні перламутрові хмари. Вони відрізняються своїм забарвленням.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр національного антарктичного наукового центру.
Перламутрові хмари є досить рідкісними. В Антарктиці побачити їх можна в основному взимку, коли в нижніх шарах стратосфери (на висоті 15–27 км) температура опускається до аномального рівня (близько -85 ° С). Саме така температура є однією з головних умов формування цих хмар. Інша обов’язкова умова — наявність ядер конденсації, на яких пара починає переходити в рідкий стан.
Їхня повна назва — крижані полярні стратосферні хмари. Вони складаються з кристалів льоду, спостерігаються здебільшого в полярних регіонах. Перламутрові хмари дуже тонкі, тому вдень на тлі розсіяного світла їх практично не видно. А ось під час заходу сонця світло відбивається від кристаликів льоду в хмарах таким чином, що виникає оптичний ефект іризації.
«Він якраз і «фарбує» хмари в різні кольори. Зараз полярники на «Вернадському» не тільки милуються красою стратосферних хмар, але і спостерігають за ними в наукових цілях», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, українцям провели віртуальну екскурсію станцією «Академік Вернадський». Крім того, біля станції «Академік Вернадський» відколовся великий шматок льодовика.
Також Інформатор писав, що українські полярники знайшли загадковий скелет кита біля станції «Академік Вернадський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.