Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
При цьому вони збережуть житло, яке держава їм надала
Українським біженцям в Ірландії дозволять поїхати додому на Різдво й при цьому зберегти надане державою соціальне житло. Покинути країну дозволено лише у терміни з 22 грудня по 5 січня включно. Якщо після 5 січня біженець не повернеться в Ірландію - він втратить соціальне житло.
Як пише Irish Mirror, минулого місяця влада країни заявила, що біженці, які повернуться в Україну на свята, можуть втратити житло, оскільки тривалість дозволеного періоду відсутності скоротилася до нуля. Тепер біженці можуть бути відсутніми у державних місцях проживання з 22 грудня по 5 січня, не повідомляючи владу заздалегідь.
Якщо ж вони порушать зазначені терміни й не повернуться - ризикують втратити своє місце, а будь-які залишені особисті речі будуть утилізовані через 60 днів. Після 5 січня можуть бути відсутні лише ті, хто має дозвіл на відсутність або ті, хто добровільно відмовився від житла за погодженою формою.
Ірландія скасувала плани щодо розміщення 950 українських біженців у житловому комплексі Глендалох через невдоволення місцевих жителів. Мешканці району заявили, що не були проінформовані про плани розміщення біженців, й що інфраструктура району не розрахована на таку кількість людей. Влада, яка напередодні дозволила розмістити біженців, скасувала свої плани.
За даними Головного управління статистики Ірландії, станом на 8 жовтня 2023 року в країні отримали персональні номери 96,3 тисяч осіб з України. Серед них 68% – дорослі віком від 20 років, 32% – молодші.
Більшість українських біженців в Ірландії проживають у приватному секторі: у таких помешканнях проживає 17,4 тисячі осіб. Для цього було залучено 7,7 тисяч приватних приміщень, господарі яких отримували виплату за прийом біженців.
Ще 13,9 тисячі українців проживали у закладах місцевих органів влади за програмою "Пропонуй житло". Раніше влада підрахувала, що за державні кошти в готелях та інших об’єктах розміщення проживає 73 тисячі біженців з України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Ірландія змінює умови для біженців з України. Влада країни хоче скоротити допомогу біженцям та змусити платити їх за житло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.