Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Критично важливим для збереження оборонного потенціалу України є збереження рівня американської військової допомоги
Україна може бути змушена обирати, які об’єкти є пріоритетними для захисту від ракетних атак рф. Через затримку допомоги від США, ЗСУ відчуватиме нестачу боєприпасів до систем ППО ще до кінця зими. Після того, як 27 грудня Вашингтон надіслав останню партію військової допомоги на суму 250 мільйонів доларів, адміністрація Байдена вже не має доступних джерел допомоги.
Першими можуть закінчитися ракети до ЗРК "Patriot", пише британська The Telegraph. Водночас боєприпаси до інших систем теж доведеться суттєво заощаджувати, якщо американські політики продовжать зволікати з військовою допомогою.
"Будуть деякі системи, для яких їм доведеться нормувати свої боєприпаси навіть більше, ніж зараз. Можливо, їм доведеться просто не вражати деякі цілі, тому що вони не мають ракет-перехоплювачів… Зрозуміло, що це жахливе рішення, але якщо ви справді вірите, що у вас закінчуються ракети для ураження наступних цілей, вам доведеться розподілити їх, щоб захистити цілі, які, на вашу думку, є найважливішими.", — сказав військовий аналітик Джиммі Раштон.
Аналітики вважають, що американська допомога є критично важливою і європейської підтримки буде недостатньо. Видання зазначає, що Білий дім продовжує тиснути на конгресменів, аби отримати позитивний результат.
Конгрес Сполучених Штатів пішов на різдвяні канікули, так і не узгодивши пакет допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Білий дім має намір передати Києву допомоги на 61 мільярд доларів. Кошти використають для розміщення замовлень на виробництво зброї у Сполучених Штатах.
Пропозиція зустрілася з опором республіканської партії, яка вимагає включити до пакета законопроєкту зміни до міграційного законодавства. Для Байдена таке рішення може загрожувати втратою шансів на президентських перегонах. У зв’язку з затримкою допомоги, Вашингтон розглядає альтернативні шляхи підтримки України, зокрема йдеться про конфіскацію активів рф на користь України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.