Українцям пропонують фейкову Вовину тисячу - в Мінсоцполітики попередили про шахраїв

Шахраї завдяки фейковій виплаті виманюють персональні дані карток у довірливих громадян

Виплати
Українців попереджають про фейкові повідомлення від Мінсоцполітики, де пропонують виплати у розмірі тисячі гривень від держави

У мережі ширяться посилання на фейкові акаунти Міністерства соціальної політики, які нібито обіцяють виплати тисячі гривень від держави. Це шахрайські ресурси, перехід на які вимагає персональні дані карток, в результаті чого аферисти можуть отримати доступ до ваших коштів. Про це 31 жовтня повідомили у пресслужбі відомства. 

Мінсоцполітики закликає громадян не переходити за відповідними посиланнями. Уся достовірна інформація щодо оформлення грошової підтримки у тисячу гривень буде розміщена на офіційних ресурсах Уряду.

"У мережі ширяться посилання на фейкові акаунти Міністерства соціальної політики, які нібито обіцяють виплати тисячі гривень від держави.  Мінсоцполітики звертається до всіх громадян та ЗМІ, які можуть поширювати ці дані: НЕ довіряйте таким повідомленням та НЕ переходьте за відповідними посиланнями. Це шахрайські ресурси, перехід на які вимагає персональні дані карток, в результаті чого шахраї можуть отримати доступ до ваших коштів. Уся достовірна інформація щодо оформлення грошової підтримки у 1000 гривень буде розміщена на офіційних ресурсах Уряду. А можливість отримати тисячу гривень в рамках програми Зимова єПідтримка буде здійснюватися через офіційний застосунок Дія", - наголосили у Мінсоцполітики. 

Зеленський запровадив для українців нову Вовину тисячу

Image

Як ви оцінюєте цю ініціативу?

Офіційні ресурси Міністерства соціальної політики:

Шахраї пропонують роботу та намагаються виманити кошти громадян 

Згідно з даними кіберполіції, аферисти надсилають повідомлення з пропозиціями легкої онлайн-роботи. Схема полягає у купівлі та продажу на іншому сайті товару, нібито для його популяризації. Як діють зловмисники?

  • Спочатку дійсно виплачують невеликі суми, аби викликати довіру.
  • Надалі аферисти вимагають зареєструватися на шахрайському сайті, де необхідно поповнити «баланс» для покупок.
  • Задля виведення коштів вимагають нові перекази.

Як вберегти себе від шахрайських дій?

  • Не довіряйте сумнівним пропозиціям заробітку онлайн.
  • Не переходьте за ненадійними посиланнями та не вводьте свої платіжні дані.
  • Припиніть спілкування та заблокуйте невідомий номер.

Якщо шахраї дізнались дані вашої платіжної картки, то негайно зв'яжіться з банком та заблокуйте кошти на рахунку. Також обов’язково зверніться до поліції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube