«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
У зйомках відео взяли участь артистки, інфлюенсери та музиканти, які так само підтримують рівність та активність у соціальних питаннях: Маша Кондратенко, Кажанна, Brykulets, Структура Щастя, Renie Cares, badactress, Олександр Заїка, анастимоза, Скажи Щось Погане, Лея, provulok та інші.
Через війну понад мільйон українців переїхало до Польщі
Для українців, які звикли користуватися "Дією", Польща створила в застосунку mObywatel окремий цифровий документ — Diia.pl. Тепер він отримав офіційний статус першої цифрової посвідки на проживання.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.
Diia.pl — цифровий документ у місцевому застосунку mObywatel, що став офіційною підставою знаходження в Польщі. Його можна використовувати в будь-яких життєвих ситуаціях: підтвердити особу, отримати держпослуги або при перетині кордону з ЄС. Отримати цифровий документ можуть українці, які через війну евакуювалися до Польщі. Для цього потрібно:
Зазначається, що уже понад мільйон українців отримали номер PESEL, а більше як 80 тисяч — цифрові посвідки на проживання.
"Вдячні Польщі за підтримку не лише на військовому, гуманітарному та економічному фронті, але і в цифровій інтеграції українців", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Україні перевірити оригінальність нотаріальних документів можна буде у додатку "Дія". Крім того, у додатку "Дія" можна буде подати документи на усиновлення дитини.
Також Інформатор писав, як подати декларацію платника податку 2% у додатку "Дія" та сплатити його.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.