Головна
Бізнес
18:12, 13 Червня
Информатор UA

Интро

У додатку "Дія" можна подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його. Не потрібно заповнювати довгі форми. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України. На час воєнного стану держава запровадила спеціальний режим оподаткування 2%. Система доступна для ФОПів-спрощенців 3-ї групи, які подали заяву в Державну податкову службу на застосування спеціальної ставки 2%. Це підприємці, які займаються різними видами діяльності: наданням інформаційних послуг, виробництвом, перевезеннями. Не потрібно заповнювати довгі форми, подання нової декларації займе не більше однієї хвилини — просто введіть суму доходів в додатку "Дія". А розмір податку розраховується автоматично. Далі декларація надходить до податкової служби. Також ви можете одразу сплатити податок за декілька кліків. А вся звітність буде у вашому смартфоні. Як подати декларацію  авторизуйтеся в застосунку "Дія", у меню "Послуги" виберіть "Податки ФОП" — Декларація платника єдиного податку 2% за відповідний місяць; введіть суму отриманого доходу за обраний місяць; перевірте контактні дані та декларацію (за потреби відкоригуйте); підпишіть її Дія.Підписом та надішліть. Нагадаємо, в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Крім того, в Україні можна отримати компенсацію за працевлаштування переселенців. Також Інформатор писав, як переселенці можуть отримати довідку через додаток "Дія" і для чого вона потрібна.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Як подати декларацію платника податку 2% у додатку "Дія" та сплатити його

Читать на русском

На час воєнного стану держава запровадила спеціальний режим оподаткування 2%

Читать на русском
Як подати декларацію платника податку 2% у додатку "Дія" та сплатити його

На час воєнного стану держава запровадила спеціальний режим оподаткування 2%

У додатку "Дія" можна подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його. Не потрібно заповнювати довгі форми.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.

На час воєнного стану держава запровадила спеціальний режим оподаткування 2%. Система доступна для ФОПів-спрощенців 3-ї групи, які подали заяву в Державну податкову службу на застосування спеціальної ставки 2%. Це підприємці, які займаються різними видами діяльності: наданням інформаційних послуг, виробництвом, перевезеннями.

Не потрібно заповнювати довгі форми, подання нової декларації займе не більше однієї хвилини — просто введіть суму доходів в додатку "Дія". А розмір податку розраховується автоматично. Далі декларація надходить до податкової служби. Також ви можете одразу сплатити податок за декілька кліків. А вся звітність буде у вашому смартфоні.

Як подати декларацію 

  • авторизуйтеся в застосунку "Дія", у меню "Послуги" виберіть "Податки ФОП" — Декларація платника єдиного податку 2% за відповідний місяць;
  • введіть суму отриманого доходу за обраний місяць;
  • перевірте контактні дані та декларацію (за потреби відкоригуйте);
  • підпишіть її Дія.Підписом та надішліть.

Нагадаємо, в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Крім того, в Україні можна отримати компенсацію за працевлаштування переселенців.

Також Інформатор писав, як переселенці можуть отримати довідку через додаток "Дія" і для чого вона потрібна. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.