Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Однією з причини для моніторингу є затримання кримських татар 3, 4 та 5 вересня російськими силовиками.
Україна закликає місію ОБСЄ почати відслідковувати ситуацію в Криму в дистанційному режимі та провести опитування на адмінмежі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Укрінформ.
Ситуація в Криму потребує нагляду Міжнародної місії, особливо після затримання татар в перших числах вересня. Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ 7 жовтня у Відні.
"Ми наголошуємо на необхідності розпочати дистанційний моніторинг ситуації в Криму, особливо з огляду на нещодавні затримання кримських татар 3, 4 та 5 вересня, що є продовженням давньої практики російських окупаційних військ незаконно використовувати російське законодавство як привід для затримання незгідних голосів за сфабрикованими обвинуваченнями", - заявив Цимбалюк у своєї заяві у відповідь на звіти керівників ОБСЄ
Посол також сказав про необхідність провести опитування жителів окупованого Криму на адмінмежі. Євгеній Цимбалюк звернув увагу на те, що збройні формування РФ обмежують доступ СММ до окупованих територій уздовж узбережжя Азовського моря.
"Це відбувається в той час, як комерційні судна продовжують стикатися зі штучними затримками, території Чорного та Азовського морів поступово мілітаризуються Росією, а Крим перетворюється на військовий форпост Росії", — сказав посол.
Окремо у своїй заяві український дипломат засудив чергову кампанію примусового призову, оголошену 1 жовтня на окупованих територіях Криму та сходу України. За його словами, з 2014 року і по сьогоднішній день на військову службу до збройних сил Росії незаконно призвано вже понад 30 тисяч громадян України.
Нагадуємо, Місія США при Організації з безпеки й співробітництва у Європі звернулася до РФ з вимогою звільнити політв’язнів Кремля.
Крім того, Інформатор раніше писав, що білоруські опозиціонери підтримали Кримську платформу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.