«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
“Все, закінчився цей етап у моєму житті, де я страждаю і плачу, тепер я хочу по справжньому закохатись, відчути ці почуття і щоб вони були взаємні!”, — ділиться Мішель.
Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва не обіцяв членство України в НАТО у 2022 році
Наразі Україна не має позитивної реакції щодо її наміру вступити до Північноатлантичного альянсу. У той же час українська сторона продовжить наполягати на вступі до НАТО.
Про це повідомляється Інформатор з посиланням на заяву міністра закордонних справ Дмитра Кулеби в інтерв'ю Deutsche Welle.
"Коли мова заходить про НАТО, на саміті в Бухаресті у 2008 році союзники дали обіцянки. Минуло вже 13 років, і наш президент повторив наші наміри досягти цього. Поки що ми не чули позитивної реакції. Але, як ви знаєте, ми прагнемо до членства , так що будемо продовжувати наполягати на цьому", - заявив дипломат.
За його словами, держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва не обіцяв членство України в НАТО у 2022 році
"Він ще раз запевнив нас в тому, що США вірні рішенням від 2008 року, в яких чітко сказано, що Україна і Грузія - а йшлося про дві країни - стануть членами НАТО, і що ми з нашими друзями і партнерами будемо працювати над досягненням цієї мети", - підсумував Кулеба.
Як раніше повідомляв Інформатор, президент Володимир Зеленський підписав указ про затвердження Річної національної програми Комісії Україна - НАТО на поточний рік. Ключове місце в програмі відведено поглибленню співпраці з Альянсом. Глава МЗС України Дмитро Кулеба зазначив, що план дій щодо членства в НАТО навряд чи нададуть Україні на саміті влітку.