“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Очолює рейтинг п’ятий рік поспіль Індонезія
Україна потрапила у топ-10 найщедріших націй світу у 2022 році. Рейтинг благодійності опублікувала благодійна організація Charities Aid Foundation. Країни оцінювали за критеріями допомоги незнайомим людям, пожертвуванням та кількістю волонтерів.
Про це йдеться у звіті World Giving Index від CAF. Україна в переліку зі 119 країн посіла 10 місце (у 2020 році наша країна була під номером 20). Аналізували благодійну діяльність у 2021 році. Відтоді за час війни показники пожертвувань і залученості волонтерів могли значно зрости.
Очолює рейтинг п’ятий рік поспіль Індонезія. У цій країні 84% мешканців переказують кошти благодійним чи релігійним організаціям. Активно допомагають незнайомцям люди у Кенії та США. До десятки також увійшли Австралія, Нова Зеландія, М’янма, Сьєрра-Леоне, Канада, Замбія та Україна. Згідно з даними звіту, 75% українців допомагали незнайомцям, 47% — робили пожертви, 24% — займалися волонтерською діяльністю. Всього торік у світі волонтерили 23% людей.
Всесвітній індекс благодійності (World Giving Index) був складений Charities Aid Foundation на основі даних, зібраних інститутом Ґеллапа, включає 153 країни світу та показує, наскільки активно населення цих країн у сфері благодійності. Charities Aid Foundation стверджує, що WGI є найбільшим дослідженням, що коли-небудь проводилися, які вивчають благодійну поведінку в усьому світі. Перше видання випустили у вересні 2010 року, воно показало, що максимальне число пожертвувань роблять народи Нової Зеландії, Австралії та Ірландії. У 2011 рейтинг очолили США. Чим вище оцінка WGI, тим більше благодійність нації.
Раніше ми писали, хто з українців увійшов до рейтингу журналу Time. Крім того, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings заявило про підвищення кредитного рейтингу Україну в іноземній валюті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.