Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Представники двох держав обговорили ключові моменти майбутнього документа і призначили ще один, четвертий раунд переговорів
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак висловив надію, що Україна та США невдовзі завершать укладання двосторонньої безпекової угоди. За його словами, це має статися вже у травні. Напередодні представники двох держав провели черговий раунд переговорів з цього приводу.
Делегації обговорили принципові положення майбутнього документа. Також була визначена дата наступних перемовин. Про це 6 травня розповіла пресслужба Офісу президента.
"Вдячний переговорним командам за вже проведену роботу - відчутний прогрес щодо узгодження тексту документа. Маємо пришвидшити процес, щоби фіналізувати укладення двосторонньої безпекової угоди вже цього місяця", - заявив Єрмак.
Так, у понеділок в межах підготовки до укладення двосторонньої безпекової угоди керівник ОП провів вже четвертий раунд переговорів зі Сполученими Штатами Америки. В Офісі відзначили, що сторони обговорили найбільш принципові положення угоди та формулювання низки питань. Крім цього вони визначили дату наступних перемовин, яка наразі не розкривається.
В квітні очільник ОП заявив, що пакет домовленостей між Україною та США має бути взірцевим та поєднає найкращі сторони угод, які раніше були підписані з іншими державами-партнерами. За його словами, майбутня угода має працювати не гірше, ніж меморандум про співпрацю між США та Ізраїлем.
Перед цим Україна підписала відповідні угоди з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Очікується, що угода з США буде укладена до саміту НАТО, який відбудеться у липні-2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.