Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після ідентифікації тіла військових будуть передані родинам для останнього прощання та поховання
В Україну 14 червня було репатрійовано тіла 254 загиблих військовослужбовців. Після верифікації тіла загиблих захисників України передадуть родичам для поховання.
Про повернення тіл загиблих йдеться у повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Зазначається, що серед них 221 захисник, що брали участь у війні на Донецькому напрямку.
Відомо також, що повернули тіла 25 військових, які загинули на Запорізькому фронті, чотирьох воїнів, які віддали свої життя на Луганському напрямку, та 4 загиблих, чиї тіла були передані з моргів на території російської федерації.
Після ідентифікації тіла військових будуть передані родинам для останнього прощання та поховання.
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у полоні Росії перебувають близько 37 тисяч цивільних. На жаль, за його словами, цифри збільшуються. Щодо обміну військовополоненими, які знаходяться в РФ, Лубінець сказав, що Україна шукає країну, яка б могла бути посередником з РФ у цьому питанні.
Зараз Україна активно працює над звільненням своїх громадян з полону. Формула "всіх на всіх" є одним із пріоритетів української влади. Глобальний саміт миру, за словами керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, має стати потужним інструментом тиску на Росію та сприяти досягненню цієї мети. Водночас очільник ГУР МО Кирило Буданов підтримує ідеї обміну полоненими за принципом "всіх на всіх", але вважає малоймовірною можливість переконати Росію погодитися на цей формат.
Нагадаємо, з російського полону звільнено вже 3135 українців і українок, але тих, хто все ще перебуває там - у рази більше. Зокрема, відомо про 900 азовців, які перебувають у неволі вже майже два роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.