"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В цих процесах Києву активно допомагають треті країни, на кшталт Катару, Туреччини, ОАЕ тощо
Процес обміну військовополоненими між Україною та Росією є дуже складним. В ньому Києву допомагають посередники з третіх країн. Це, зокрема, такі держави як Туреччина, Катар, Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) тощо.
Про це розповів радник голови ОП Михайло Подоляк. Він дав інтерв'ю телеканалу Freedom.
За словами Подоляка, кожен обмін та взагалі весь цей процес - дуже складна робота. Адже Росія постійно використовує дане питання в якості інструмента для тиску.
"Росія не дотримується жодних стандартів, жодних конвенцій стосовно військовополонених. Вони розглядають військовополонених як один із ресурсів для ведення інформаційних, дипломатичних тисків”, — сказав Подоляк.
Для цього Україна залучає на перший погляд не найочевидніших партнерів. Наприклад, Катар, Туреччину чи Емірати. Вони й ведуть свою комунікацію з Москвою.
“З цими країнами нам потрібно далі працювати. Безумовно, обмін — це складний процес. Є багато треків, багато різних переговорних майданчиків із посередниками, багато спроб домовитися. Проте Україна досить ефективно веде переговори за допомогою посередників. Звичайно, хотілося б швидше, щоб більше людей поверталися додому. Думаю, що позитивні ситуації будуть повторюватися”, — вважає Подоляк.
Нагадаємо, 31 травня в Україну вдалося повернути ще 75 наших людей. Більшість з них - це оборонці Маріуполя та "Азовсталі", однак є також і цивільні. Це громадяни, які понад два роки пробули у ворожому полоні.
За словами керівника ОП Андрія Єрмака, серед 75 повернутих людей є рядові, сержанти, офіцери ЗСУ, НГУ, ДПСУ та звичайні українці.
"Увесь цей час ми ні на день не припиняли працювати, щоб повернути додому кожного й кожну з російського полону. І сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних - усі вони вже на рідній землі", - так прокоментував цю новину президент Володимир Зеленський.
Зазначимо, що це був перший обмін полоненими з 8 лютого 2024 року. Тоді вдалося повернути ще 100 українських бійців.
Раніше "Інформатор" писав, що російський диктатор Володимир Путін відверто маніпулює темою обмінів та зумисно тримає українських захисників в полоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.