Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це дозволить ще більше посилити захист нашого кіберпростору
Ця процедура дозволить просунути інтеграцію українських кіберзахисників у світове фахове кіберсеридовище.
Про це повідомила Держспецзв’язку, – передає Інформатор.
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації підписала Меморандум про співробітництво щодо співпраці у сфері кібербезпеки з Агентством з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Департаменту національної безпеки Сполучених Штатів Америки (CISA). Подібне посилення співпраці допоможе прискорити інтеграцію наших кіберзахисників у світове фахове кіберсередовище.
Варто зазначити, що зараз саме на США та Україну здійснюється найбільше кібератак у світі. Обмін досвідом боротьби з цією проблемою допоможе ефективніе боротися з кіберагресією та посилити інформаційний захист.
«Цей меморандум символізує тривале партнерство та узгодженість у захисті наших спільних цінностей шляхом посиленого обміну інформацією в режимі реального часу між відомствами та критично важливими секторами та відданої співпраці для розвитку стійкого партнерства», – наголосив після підписання заступник голови Держспецзв’язку Олександр Потій.
Директор CISA Джен Істерлі також зазначила, що підписаний документ допоможе посилити нашу взаємодію у кіберсфері. Вона також відзначила героїзм та професіоналізм захисників Україні як на військовому фронті, так і на кібернетичному. Вона висловила бажання якнайшвидше почати співпрацю з ДССЗЗІ для обміну даними та створення спільних способів протистояння кібератакам.
Співпраця з нашими американськими партнерами матиме декілька ключових напрямків:
Нагадаємо, що Агентство США з міжнародного розвитку надасть ще 74 млн доларів на гуманітарну допомогу українцям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.