Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Деталі контрактів міністр Олександр Камишін не розкрив, однак наголосив, що угоди сприятимуть забезпеченню України експортним виторгом, а також зброєю нового покоління
У неділю, 30 квітня, Олександр Камишін, міністр стратегічної промисловості України, заявив, що Київ підписав три контракти з турецьким виробником безпілотних літальних апаратів Baykar, зокрема відомим у всьому світі дроном Bayraktar.
"Є важливий результат – три нові угоди з турецьким виробником Baykar для українських виробників", – написав Камишін.
Деталі контрактів міністр Олександр Камишін не розкрив, однак наголосив, що угоди сприятимуть забезпеченню України експортним виторгом, а також зброєю нового покоління.
Підписання угод відбулося під час міжнародної виставки авіаційної та авіакосмічної техніки "Teknofest 2023", що проходила у Стамбулі. Угоди підписано з двома українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу.
"МінСтратегПром готовий сприяти узгодженню всіх труднощів та усуненню бюрократичних точкових перешкод для подальшого розширення співпраці з Baykar Avia Ventures. Ця співпраця потрібна українським підприємствам вже сьогодні як можливість додаткового нарощування потужностей та виробництва критично важливої для нашого війська техніки", - додав Камишін.
У рамках виставки Texnofest-2023, яка триватиме до 1 травня, також продемонструють безпілотні літальні апарати Bayraktar Kızılelma, Bayraktar Akıncı, зокрема вперше буде представлений Bayraktar-TB3.
На виставці демонстрували авіаційну та авіакосмічну техніку. Зокрема, там можна було побачити літаки.
Також серед експонатів були й інші зразки техніки. Наприклад, ударні гелікоптери.
Україна запустила власне виробництво безпілотних літальних апаратів (БПЛА) Bayraktar TB2. Про це раніше повідомляв голова офісу українського президента Андрій Єрмак.
"Ми розширюємо нашу співпрацю із Туреччиною. Все почалося з постачання Bayraktar, а зараз запущено їхнє виробництво вже в Україні", - сказав він.
При цьому Єрмак наголосив, що двигуни для БПЛА також виготовляються в Україні.
На Bayraktar є системи лазерного наведення, вони здатні нести до чотирьох ракет. Безпілотники можуть вразити ціль на відстані до 8 км, проте ряд модифікацій дозволяє вражати цілі на відстані до 16 км.
26 жовтня 2022 року українські військові повідомили про перше застосування Bayraktar TB2 на Донбасі. Президент України Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ використовують зброю лише для захисту власної території.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що президент Туреччини Реджеп Ердоган показав новий безпілотник-винищувач Bayraktar Kizilelma. Він оснащений українським двигуном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.