Головна
Україна
10:58, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Постачання нових артилерійських комплексівHIMARS з останнього пакета допомоги Україні розтягнеться на кілька років. Про це заявив представник Пентагону, якого цитує Bloomberg. На відміну від 16 системвиробництва Lockheed Martin Corp, які вже надіслали в Україну, нові комплекси доведеться чекати набагато довше. Причина у тому, що нові HIMARS будуть контрактувати та купувати, а не вилучати із наявних запасів США, як це було раніше.Останній пакет допомоги у сфері безпеки має стати початком процесу укладання контрактів на середньострокову та довгострокову оборону України, сказав представник оборонного відомства США. Інше обладнання також потребуватиме від шести до 24 місяців, щоб дістатися до України. Крім 18 HIMARS та боєприпасів до них, Україна також отримає від США 12 систем "Титан", які використовуються для боротьби з безпілотниками. Також Штати нададуть близько 300 автомобілів, десятків вантажівок і причепів для транспортування важкого обладнання, різноманітних радарів, засобів зв'язку і спостереження та іншого спорядження для солдатів, а також обладнання для виявлення вибухових речовин і технічного обслуговування та навчання. Що відомо про допомогу від США Загалом Сполучені Штатиблизько 15,8 мільярда доларів на безпековуУкраїні з початку правління адміністрації Байдена.З 2014 року Сполучені Штати виділили приблизно 17,9 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні. НещодавноСША відреагували на погрози росіїчерез можливі постачання ракет ATACMS в Україну, які б'ють на 300 кілометрів.Представник Державного департаменту США Неда Прайс заявив, що США направляють озброєння в Україну тільки для захисту її території. Такожписав, щовирішила не передавати ЗСУ танкиLeopard 2.

Україна отримає 18 нових HIMARS від США, але на це підуть роки — Bloomberg

Читать на русском

Постачання артилерійських систем анонсували в новому пакеті допомоги від Сполучених Штатів

Читать на русском
Україна отримає 18 нових HIMARS від США, але на це підуть роки — Bloomberg

Постачання артилерійських систем анонсували в новому пакеті допомоги від Сполучених Штатів

Постачання нових артилерійських комплексів HIMARS з останнього пакета допомоги Україні розтягнеться на кілька років. Про це заявив представник Пентагону, якого цитує Bloomberg. На відміну від 16 систем виробництва Lockheed Martin Corp, які вже надіслали в Україну, нові комплекси доведеться чекати набагато довше. 

Причина у тому, що нові HIMARS будуть контрактувати та купувати, а не вилучати із наявних запасів США, як це було раніше. Останній пакет допомоги у сфері безпеки має стати початком процесу укладання контрактів на середньострокову та довгострокову оборону України, сказав представник оборонного відомства США. Інше обладнання також потребуватиме від шести до 24 місяців, щоб дістатися до України. 

Крім 18 HIMARS та боєприпасів до них, Україна також отримає від США 12 систем "Титан", які використовуються для боротьби з безпілотниками.

Також Штати нададуть близько 300 автомобілів, десятків вантажівок і причепів для транспортування важкого обладнання, різноманітних радарів, засобів зв'язку і спостереження та іншого спорядження для солдатів, а також обладнання для виявлення вибухових речовин і технічного обслуговування та навчання.

Що відомо про допомогу від США

Загалом Сполучені Штати виділили близько 15,8 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні з початку правління адміністрації Байдена. З 2014 року Сполучені Штати виділили приблизно 17,9 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні. 

Нещодавно США відреагували на погрози росії через можливі постачання ракет ATACMS в Україну, які б'ють на 300 кілометрів. Представник Державного департаменту США Неда Прайс заявив, що США направляють озброєння в Україну тільки для захисту її території.

Також Інформатор писав, що Іспанія вирішила не передавати ЗСУ танки Leopard 2.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.