Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Також відтепер є можливість відправляти одноразові аудіо- та відеоповідомлення
Популярний в Україні месенджер Telegram оновив мобільні додатки до нової версії 10.6. Апдейт приніс в месенджер декілька нових корисних функцій: одноразові аудіо та відео, можливість бачити точний час, коли хтось був онлайн та прочитав ваше повідомлення тощо. Втім, наразі частина функцій доступні лише Premium-підписникам.
Відтепер користувачі зможуть побачити точний час, коли співбесідник прочитав їхні повідомлення в особистих чатах. Водночас підписники з акаунтом Premium зможуть приховати цю інформацію від своїх візаві.
Ті ж преміум-користувачі, які приховали дані щодо своєї активності, будуть бачити онлайн-статус та час прочитання повідомлення усіх інших контактів. Звичайно ж, якщо останні також цього не приховали.
З новим оновленням Premium-користувачі зможуть обмежити коло тих осіб, хто може їм написати. Наприклад, можна буде зробити так, аби написати вам могли лише ті контакти, які також мають преміум-підписку.
Якщо ви захочете, аби ваш "войс" чи "кружечок" був одноразовим, ви можете це налаштувати. Тоді повідомлення видалиться одразу після того, як ваш контакт його прослухає чи продивиться.
Крім цього, в Telegram відтепер можна ставити запис голосового повідомлення на паузу, а потім відновити запис. Підсумкова доріжка склеїться та конвертується сама по собі.
Нагадаємо, останнім часом в Україні ходять розмови про потенційну заборону Telegram. У владі мотивують це тим, що месенджер є "російським", а також що там активно розповсюджується вороже ІПСО. Втім, ці аргументи є досить слабкими.
"Інформатор" вже докладно розписував, чому заборона Telegram є поганою ідеєю та чому це навпаки може допомогти російській пропаганді. Якщо коротко, то є велика вірогідність, що тоді канали перейдуть у Х (Twitter), де ІПСО росіян значно більше.
Наразі вже відомо, що більшість українців отримують інформацію саме з популярного месенджеру. Заборонити його повністю дуже складно навіть технічно, порівняння з російським "ВКонтакте" чи "Одноклассниками" тут не є доречним.
Нарешті, російським Telegram можна назвати лише умовно. Його творець Павло Дуров і справді є етнічним росіянином. Однак він давно порвав зв'язки з батьківщиною через свої опозиційні погляди та конфлікти з ФСБ. Наразі Дуров вже 10 років не живе в росії, має громадянство острівної країни Сент-Кітс і Невіс і ще кількох держав та ніяк не асоціює себе з рф. В одному з інтерв'ю він взагалі просив не називати його росіянином.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.