“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Для любителів приватності Telegram представив одноразові голосові повідомлення, які самознищуються після прослуховування
У Telegram з'явилася нова функція - "одноразові" голосові повідомлення. Ці аудіозаписи неможливо переслати. А якщо спробувати зробити запис екрана, вони залишать тільки тишу. Щоб скористатися можливістю відправити "одноразове" повідомлення, під час запису утримуйте значок мікрофона, потім проведіть вгору, і натисніть кнопку "1" у кружечку.
Це нововведення дозволяє створювати голосові повідомлення, які автоматично зникають після прослуховування одержувачем. Оновлення вже доступне на пристроях iOS і Android.
Одноразові голосові повідомлення у Telegram автоматично видаляються після прослуховування, що робить їхнє використання більш конфіденційним. Уникнення можливості подальшого поширення голосового запису може бути важливо, якщо вам потрібно надіслати чутливу інформацію. При цьому короткі та тимчасові повідомлення, які не потребують збереження, можуть бути ефективні для тих, хто хоче зекономити простір на своєму пристрої, оскільки вони автоматично видаляються. При цьому голос може надати додаткової емоційної виразності таким повідомленням, що не завжди можна виразити текстом. Загалом, оновлення дозволяє користувачам ефективно спілкуватися у цифровому середовищі.
Нещодавно у Telegram також з'явився інструмент Voicemod для зміни голосу під час дзвінків, а також можливість розшифровувати голосові повідомлення у текст для звичайних користувачів.
Telegram-канали стали основним джерелом інформації для українців. У листопаді 2023 року група Рейтинг провела опитування, в результаті якого стало відомо, що 47% респондентів використовують телеграм-канали як основне джерело інформації про події в Україні та світі.
На другому місці розташувалися інтернет-сайти, якими користуються 29% опитаних, а третє місце займає телемарафон "Єдині новини", який переглядають 25% учасників опитування. Довіра до інших джерел інформації розподілилася так: Facebook – 16%, YouTube – 22%, Instagram та Viber – відповідно 7%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.