RU
Головна
Бізнес
23:23, 6 Травня
Информатор UA

Интро

До Сенату штату Нью-Йорк внесли законопроект, який забороняє видобуток криптовалют на три роки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BusinessInsider . У законопроекті будуть розглянуті викиди парникових газів, викликані видобутком криптовалюти, зокрема їхній вплив на воду, повітря та дику природу. За результатами буде складений звіт, який потім буде опублікований для громадськості і підлягатиме 120-денному громадському обговоренню. Заборона насамперед вплине на зростаючу галузь у північній частині штату Нью-Йорк, де потужності для видобутку біткоінів доступніші, чому сприяє більш прохолодна погода, яка захищає обладнання від перегріву. Для довідки. Майнінг - діяльність зі створення нових структур (зазвичай мова йде про нові блоки у блокчейні) для забезпечення функціонування криптовалютних платформ. Простіше кажучи - видобуток криптовалют, зокрема біткоінів. За створення чергової структурної одиниці зазвичай передбачена винагорода за рахунок нових (емітованих) одиниць криптовалют та / або комісійних зборів. Раніше Інформатор повідомляв, що у МВФ заперечують значущість біткоіну для світової валютної системи. Курс криптовалюти тим часом продовжує зростати. Також повідомлялося, прибуток Tesla за квартал зріс у 27 разів завдяки продажу криптовалюти .

У штаті Нью-Йорк хочуть на три роки заборонити видобуток криптовалют

Читать на русском
У штаті Нью-Йорк хочуть на три роки заборонити видобуток криптовалют

Цей час потрібний владі, щоб зрозуміти як процес майнінгу (видобутку криптовалюти) впливає на все навколо

До Сенату штату Нью-Йорк внесли законопроект, який забороняє видобуток криптовалют на три роки.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BusinessInsider .

У законопроекті будуть розглянуті викиди парникових газів, викликані видобутком криптовалюти, зокрема їхній вплив на воду, повітря та дику природу.

За результатами буде складений звіт, який потім буде опублікований для громадськості і підлягатиме 120-денному  громадському обговоренню. 

Заборона насамперед вплине на зростаючу галузь у північній частині штату Нью-Йорк, де потужності для видобутку біткоінів доступніші, чому сприяє більш прохолодна погода, яка захищає обладнання від перегріву.

Для довідки. Майнінг - діяльність зі створення нових структур (зазвичай мова йде про нові блоки у блокчейні) для забезпечення функціонування криптовалютних платформ. Простіше кажучи - видобуток криптовалют, зокрема біткоінів. За створення чергової структурної одиниці зазвичай передбачена винагорода за рахунок нових (емітованих) одиниць криптовалют та / або комісійних зборів. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у МВФ заперечують значущість біткоіну для світової валютної системи. Курс криптовалюти тим часом продовжує зростати.

Також повідомлялося, прибуток Tesla за квартал зріс у 27 разів завдяки продажу криптовалюти .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.