У школах Житомира більше не вивчатимуть російську мову

Читать на русском

Нині у навчальних закладах міста близько 40 класів, що вивчають російську мову

Читать на русском
У школах Житомира більше не вивчатимуть російську мову

Нині у навчальних закладах міста близько 40 класів, що вивчають російську мову

Діти у школах Житомира більше не вивчатимуть російської мови. За потреби у навчальних закладах для розуміння термінології можна буде отримати консультації.

Про це повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин, – передає Інформатор

"Ця мова найближчі 20-30 років українським дітям не даватиме перспектив. Я думаю, що після цієї війни росія багато років перебуватиме у важкому стані. Ми бачимо, хто справді захищає Україну - це європейські країни, США, Великобританія. Саме тому нашим дітям перспективніше вивчати іноземні мови тих країн, які підставили плече в такий тяжкий час", - заявив Сухомлин. 

За його словами, з 1 червня планують запустити табори з вивчення української мови для дітей, які переїхали до міста зі східних регіонів.

Нагадаємо, в Україні хочуть перейменувати населені пункти, назви яких мають російськомовний характер. Крім того, у Миколаєві замість Московської вулиці з'явиться Маріупольська.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.