Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Київ не коментує ці події
У росії заявили, що 9 липня Україна намагалася завдати удару по Кримському мосту. Для цього застосували ракети С-200. Їх нібито вдалося збити.
Про це заявили в міноборони рф. Там заслухали доповідь начальника головного штабу Повітряно-космічних сил Віктора Афзалова.Він відзвітував про "знищення чотирьох українських балістичних цілей".
"9 липня київським режимом зроблено безрезультатну спробу завдання ударів по об'єктах у Криму, Ростовській та Калузькій областях зенітними ракетами С-200, переобладнаними в ударний варіант, з метою ураження наземних цілей", - йдеться у повідомленні сіноборони рф.
За доповіддю Афзалова, засобами ППО знищено дві ракети С-200, ще дві - відхилили засобами радіоелектронної боротьби (РЕБ). Жертв та руйнувань немає. Начальник генштабу зс рф Валерій Герасимов поставив завдання організувати системну роботу з виявлення місць зберігання та підготовки, а також стартових позицій ракет С-200 та аналогічних ударних засобів противника; планувати їх попереджувальну вогневу поразку. У найкоротший термін вжити додаткових заходів щодо підвищення захисту об'єктів від ударів з повітря.
С-200 — це зенітний ракетний комплекс дальнього радіуса дії, розроблений в 1960-х роках в СРСР. Перші версії комплексу мали радіус дії у 160 кілометрів. Дістав згодом 4 значних модернізації, остання версія — С-200Д "Дубна" — розроблена у кінці 1980-х.
Станом на 2012 рік у Збройних силах України було декілька військових частин, які були озброєні ЗРС С-200В. Всі вони за підсумковою перевіркою 2012 року були визнані боєздатними. Але вже на початку 2013 року рішенням тодішнього міністра оборони їх раптово визнали "застарілими". Їх "скорочення" зайняло місяць.
30 жовтня 2013 року припинив своє існування останній зенітний ракетний дивізіон С-200В 540-го. Таким чином, Україна залишилася без жодного типу зенітних ракетних комплексів великого радіуса дії. У 2018 році розглядалося питання про повернення С-200 на бойове чергування.
Раніше ми писали про наслідки, які чекають на українців у разі вибуху на "Кримському титані". Крім того, зʼявилися подробиці операції з Будановим на чолі в Криму у 2016 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.