“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наталія Коспа, яка була під час Другої світової війни зв'язковою УПА, мріє побачити Амстердам
У Рівному 96-річна Наталія Коспа, яка була зв’язковою Української повстанської армії під час і відразу після Другої світової війни, вперше отримала закордонний паспорт. Вона мріє побачити Амстердам, адже тут живе її онука з родиною.
Цю історію жінка розповіла Суспільному.
Наталія Коспа мріє відвідати Амстердам. Тут разом із родиною мешкає її онука. І бабусі хочеться побачити, як там, у Нідерландах.
"Я спросто пов’язана кровно душею. Вони сюди приїжджають, а я хочу побачити, де вони і як там. Дорогу витримаю. Вже не ті літа, щоб все те витримати, але дух витримає", - каже вона.
Наталія Коспа востаннє подорожувала давно, ще у 1977-му році. Але тим цікавіше буде побачити, як змінився світ за ці роки. Залишатись в чужій країні надовго вона не збирається. Каже, погостює трохи та повернеться додому.
В Управлінням державної міграційної служби у Рівненській області кажуть, що оформили за рік вісім закордонних паспортів людям, яким виповнилося 90 і більше років. Наталія Коспа - найстарша. Когось війна змусила отримати паспорт, щоб виїхати за кордон з родиною подалі від війни. А хтось просто хоче у поважному віці побачити світ. І це дуже гарне бажання.
Як писав Інформатор, громадяни України, які перебувають за кордоном, можуть подати заявки на оформлення паспортних документів у сервісних центрах, не приїжджаючи до України. Відокремлені підрозділи ДП "Документ" працюють у Польщі, Словаччині, Чехії та Туреччині.
Ми також писали, що дитячий паспорт отримати чи замінити стала набагато простіше. Послуга е-паспорт для виїзду за кордон дітям віком до 14 років почала діяти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.