«Ця пісня світла й енергійна, і я дуже сподіваюся, що вона додасть настрою моїм слухачам і тим, хто почує мене вперше. У ній закладені важливі меседжі: дівчатам — не краяти серце через “Коль”, які не цінують їхнього кохання. А хлопцям — бути серйознішими й не гратися з почуттями», — наголошує Оксана Пекун.
У посольстві натякнули, що Росія в цих звинуваченнях відіграє вагому роль.
Посольство США в Україні відреагувало на звинувачення від депутатів "ОПЗЖ" і підконтрольних їм ЗМІ в тому, що Україна нібито знаходиться під "зовнішнім управлінням" західних країн.
Як передає Інформатор, про це йдеться в офіційній заяві посольства США для Студії Савіка Шустера.
"Звинувачення в тому, що Сполучені Штати та інші західні партнери займаються "зовнішнім управлінням" внутрішніми справами України, є не просто помилковими, а перевертають реальність догори ногами", - йдеться в заяві.
У посольстві натякнули, що Росія в цих звинуваченнях відіграє вагому роль.
"Якщо ж говорити про "зовнішнє управління", то поставимо питання: яка країна вторглася в Україну, посадила у в'язницю, переселила і піддала тортурам її громадян і несе відповідальність за війну, в результаті якої загинуло понад 13 тисяч осіб? Хто всередині України спонсорує постійний потік судових позовів і поширення дезінформації, спрямованих на дискредитацію демократично обраного уряду України і його реформ, які так нелегко далися?
Відповідь - явно ті сили, як усередині України, так і за її межами, які прагнуть зупинити євроатлантичну інтеграцію України та збагачуватися за рахунок українського народу", - йдеться в повідомленні.
Також Інформатор писав, що в Харкові невідомі розмалювали офіс міської організації "ОПЗЖ" портретами репресованого в радянські часи письменника Василя Стуса. Його адвокатом свого часу був Віктор Медведчук, який зараз очолює політраду партії "ОПЗЖ".