В цей день народилися український продюсер і шоумен Ігор Кондратюк та американський актор Біллі Крістал
Сьогодні, 14 березня, православна церква України вшановує пам'ять святителя Феогноста, митрополита Київського та всієї Руси. В цей день іменини святкують Михайло, Ростислав і Феогност. До кінця року залишається 292 дні.
Згідно з народними прикметами, якщо цього дня тепла погода, то чекайте на гарний врожай, а якщо похмура – то незабаром прийде похолодання. Гримить грім – буде тепла погода, а вітер північний дме – до дощового літа. Наші пращури вважали, якщо корова погано доїться чи не п'є воду – до погіршення погоди. Цього дня заборонено сваритися, обрізати волосся, мити підлогу.

Православна церква України 14 березня вшановує пам'ять святителя Феогноста, митрополита Київського та всієї Руси. Він за народженням був грек, але був возведений на Київську кафедру. Дорогою до Києва Феогност висвятив єпископів Володимир-Волинського і Галицького, та став до вирішення важливих церковних і державних питань.
Святитель Феогност навіть відвідував Золоту Орду. Він домовився з Ханом Чанібеком про відміну данини для Руської Церкви. Також він проводив перемовини з церквами сусідніх країн, а саме Польщею та Литвою, які намагались створити окрему галицьку метрополію. Щоб запобігти цьому, звертався до Константинопольського патріарха, який підтримав святителя у цьому питанні.
Феогноста у літописах називають "великим наставником" за його вклад у розвиток церкви. Помер святий будучи старцем.

У другу суботу березня в Україні відзначають професійне свято – День землевпорядника. День встановлено у 1999 році указом президента на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах та Спілки землевпорядників. Цього року дата святкування припала на 14 березня.
День має на меті привернути увагу до складної та важливої роботи землевпорядників, інженерів та геодезистів. Наголосити на їх ролі у проведенні земельної реформи, впорядкуванні територій і забезпеченні продовольчої безпеки. Ще день закликає до необхідності дбайливого ставлення до ґрунтів, їх охорони та збереження для майбутніх поколінь.
Історики вважають, що перші землеміри з’явилися ще у Стародавньому Єгипті. Саме вони вперше зафіксували способи застосування геодезичних прийомів та почали використовувати спеціальні пристрої для заміру та поділу землі. Ця професія була дуже почесною, адже землеміри у ті часи брали участь у встановленні державних кордонів, а ще встановленні кордонів між угіддями різних власників.
Згідно з історичними даними, землевпорядниками свого часу працювали такі відомі особистості як Джордж Вашингтон, Авраам Лінкольн, Нельсон Мандела.

Також щороку 14 березня у світі відзначають Міжнародний день числа "Пі", який співпадає з Міжнародним днем математики. Це свято започаткував американський фізик Ларрі Шоу у 1987 році, і воно символізує математичну константу, яка була відома ще у стародавні часи.
Дата свята обрана не випадково – 14 березня можна розкласти на 3/14 у форматі місяць/день. А число "Пі" – це математична константа 3,14, яка позначає відношення довжини кола до діаметра. Підрахував число Архімед, а в 1706 році виник сам символ числа – "Пі".
День має на меті заохотити учнів і студентів до вивчення математики, а також розвивати логічне мислення через ігри, квести та творчі завдання. Також він наголошує, що це не лише теорія, а й інструмент для розуміння світу, що використовується в будівництві, навігації і програмуванні.

14 березня відзначають ще одне важливе свято – День українського добровольця. Його було запроваджено у 2017 році постановою Верховної Ради з метою вшанування людей, які без будь-якого примусу, за покликом серця пішли захищати країну від російських загарбників.
Дату святкування обрали на честь дня прибуття на полігон у селищі Нові Петрівці для бойової підготовки перших 500 добровольців Майдану у 2014 році. Тоді було сформовано близько 40 добровольчих батальйонів, які задіяли для протидії російській агресії на Сході України. Тож цей день закликає до збереження пам'яті про добровольчий рух, який можна вважати феноменом українського суспільства, бо добровольці відіграють вирішальну роль у захисті країни.
День вшановує сотні тисяч українців, які стали до лав ТрО і ЗСУ у березні 2014 року, а також у лютому 2022 року. Варто зазначити, що у 2018 році з нагоди цієї події Нацбанк випустив монету номіналом 10 гривень. Окрім написів, на монеті зображений державний герб, карта, мечі та чарівний птах Фенікс.

Міжнародний день запитань теж відзначають щорічно 14 березня. Дата свята обрана на честь дня народження видатного фізика-теоретика Альберта Ейнштейна (14 березня 1879 року), який вважав, що вміння задавати питання є ключем до інтелектуального прогресу.
Мета цього дня – популяризація допитливості, стимулювання навчання, розвиток інновацій через пошук відповідей і покращення комунікації між людьми. Він нагадує, що навіть прості запитання можуть призвести до великих наукових відкриттів. Питання — це інструмент пізнання, який змінює особисте та суспільне життя, від Сократа до сучасності.
Зазвичай цього дня проводять інтелектуальні ігри, дискусії, наукові дослідження і просто ставлять запитання, щоб краще розуміти навколишній світ.