Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Спецслужби затримали шістьох людей, які працювали на росію, поблизу міста Жешув
У Польщі спецслужби викрили сітку російських шпигунів. Вони стежили за допомогою прихованих камер за переміщенням техніки та боєприпасів, які їдуть в Україну як військова допомога від Заходу. Шпигуни діяли переважно біля польського міста Жешув, фільмуючи аеропорт та залізничні колії.
Про це повідомив сайт польського радіо RMF FM.
"Співробітники з Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) затримали їх у зв'язку з виявленням прихованих камер на важливих трасах і залізничних вузлах, які фіксували рух на коліях і передавали зображення в мережу. За інформацією, отриманою кореспондентом RMF FM Кшиштофом Завадою, йдеться переважно про ділянки залізничних шляхів у Підкарпатському воєводстві – в тому числі в районі аеропорту в Ясьонці поблизу Жешува. Це головний пункт перевалки західної зброї та боєприпасів для України", - пишуть журналісти.
Повідомляється про затримання шістьох осіб. Їхнє громадянство не розголошують, пишуть лише, що вони є "громадянами з-за східного кордону з Польщею", які працювали на російську військову розвідку. Приховані камери ці люди встановили не лише у Жешуві, де їх викрили, а й на іншій території Польщі - поблизу об'єктів критичної інфраструктури.
Від початку повномасштабного вторгнення російських агентів також затримували в Нідерландах, Норвегії, Швеції, Австрії, Польщі та Словенії. За рік провели депортацію до росії понад 400 підозрюваних у шпигунстві працівників розвідки рф з посольств Москви в різних країнах.
Наприкінці січня стало відомо про затримання шпигунів рф у Словенії. Вони діяли в рамках програми так званої «групи нелегалів ГРУ».
Також західні ЗМІ писали, що одного зі шпигунів викрили просто в британському посольстві в Берліні. Він збирав секретні листування з Борисом Джонсоном, які хотів передати у ФСБ росії.
Днями Латвія оголосила, що не впускатиме на свою територію чоловіків з рф, які утікатимуть від мобілізації. Уряд країни каже, що дбає про безпеку Латвії, адже ці люди можуть таємно провадити у Європі підривну діяльність. Також влада не хоче допомагати громадянам рф уникати відповідальності за свою бездіяльність, яка привела до влади режим путіна. Також нещодавно з Естонії депортувати колаборанта, який агітував за "безсмертний російський полк".
Раніше Інформатори писав про агента ФСБ у Харкові, який шпигував за українськими льотчиками та спецпризначенцями й готував терористичні акти. Ми також писали про затримання ворожого агента, який допомагав бомбити дві області. Цей колаборант сам звернувся до російських спецслужб, запропонувавши свою допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.