"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Дві найбільші польські партії розділили між собою левову частку голосів та надішлють втричі більше депутатів, ніж їхні конкуренти
Національна виборча комісія, яка завершила підрахунок результатів волевиявлення громадян у всіх виборчих округах на виборах до Європарламенту, заявила, що явка становила 40,65 %. Згідно з офіційними результатами, владна «Громадянська коаліція» зуміла отримати мінімальну перевагу над опонентами з «Права та справедливості». На третьому місці опинилася антиукраїнська «Конфедерація», хоч вона набрала втричі менше, ніж лідери списку.
Як повідомляє портал Prawo.pl, лівоцентристи з «Громадянської коаліції» (PO) прем’єра Дональда Туска набрали найбільше голосів — 37,06 % і здобули 21 місце. Практично стільки само отримали їхні супротивники з «Права та справедливості» (PiS) Ярослава Качинського — 36,16 %. Від правоцентристів до Європарламенту поїде 20 депутатів.
Ультраправа «Конфедерація» здобула 12,08 % і 6 місць. Аграрна партія «Третій шлях» має вдвічі менше — 6,91 % і надішле трьох депутатів. «Ліві» теж здобули 3 мандати. Обидві ці партії входять до владної більшості Туска, тоді як «Конфедерати» співпрацюють з PiS.
У неділю, 9 червня, відбувалися вибори до Європарламенту в більшості країн Євросоюзу. Хоч парламент не має законодавчої ініціативи, він впливає на прийняття рішень щодо низки ключових питань, зокрема російсько-української війни, стратегії розширення, міграційної політики, ухвалення бюджету та формування Єврокомісії. Крім того, вибори слугують індикатором довіри до політсил.
Як і очікувалося, цьогоріч праві, зокрема правопопулісти, посили свої позиції: у Франції через це оголосили дострокові парламентські вибори, а в Бельгії прем’єр пішов у відставку. Але результат був не таким розгромним, як вони розраховували, адже правоцентристська фракція Європейської народної партії зберегла свою більшість, що означає високу ймовірність збереження політичного курсу блоку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.