Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент Франції заявив про дострокові парламентські вибори на тлі програшу на виборах до Європарламенту
Президент Франції Еммануель Макрон розпустив парламент країни, Національні збори, та оголосив про дострокові парламентські вибори. Це сталося на фоні того, що партія Макрона програла вибори у Європейський парламент ультраправим. Партія проросійської Марін Ле Пен набрала у два рази більше голосів, ніж президентська політсила.
Як повідомляє інформаційне агентство AFP із посиланням на дані екзитполу Ipsos, партія "Національне об'єднання" на чолі з Жорданом Барделлою, пов'язаним з Марін Ле Пен, отримала 31,5% голосів проти 15,2% партії "Відродження" Макрона. Соціал-демократи на чолі з Рафаелем Глюксманом мають 14% голосів. Друге та третє місце таким чином мають менше голосів, ніж ультраправі.
"Безпрецедентний розрив між президентською більшістю та провідною опозиційною партією показує явне неприйняття політики, яку проводить Макрон та його уряд. Президент Республіки не може залишатися глухим до цього послання", – вже заявив Барделла.
Після цього він попросив Макрона розпустити парламент та оголосити дострокові парламентські вибори. Макрон погодився та заявив, що дострокові вибори будуть проведені. Перший тур відбудеться 30 червня, другий тур – 7 липня.
Вибори до Європейського парламенту стартували в Нідерландах 6 червня. 7 червня євродепутатів обирали Чехія та Італія. У неділю, 9 червня, голосування відбувається в решті 24 країнах блоку та другий день виборів в Італії.
Вибори також можуть означати зміну складу Єврокомісії. Зокрема ходять чутки, що Урсулі фон дер Ляєн може бути важко втримати за собою місце Єврокомісара. Крім того, прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив про намір створити «коаліцію миру», метою якої, де факто, стане тиск на Україну, аби вона погодилася на умови Кремля.
За попередніми результатами виборів до ЄП, 181 місце там отримає проукраїнська Європейська народна партія. Загалом у новому складі Європарламенту буде 720 місць.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.