«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
У малюка було серцево-судинне захворювання
У четвер, 30 грудня, у лікарні Запоріжжя померла дворічна дитина. Батьки у її смерті звинувачують лікаря.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Depo.Запоріжжя.
Дитина перебувала на лікуванні з 24 грудня із серцево-судинним захворюванням. Мати заявила, що смерть малюка настала з вини лікаря, який не надав відповідної допомоги.
За цим фактом поліція відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст. 140 (невиконання або неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків унаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворих).
Також призначили проведення судово-медичної експертизи.
Нагадаємо, у Харківській області в аварії загинула 6-місячна дитина, її мама у лікарні. Жінка на момент аварії перебувала за кермом авто, а малюк – на задньому сидінні, він був не пристебнутий ременями безпеки.
Крім того, у Харківській області водії не пропускали швидку, яка везла 11-річну дитину з апендицитом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.