Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«На все те в житті, що не можу описати словами, я реагую піснями. «Ізюм» та «Усі в мені» — рефлексія на особисте знайомство зі злом, якого раніше не знала, і добром, яке йому протидіє. Пісню «Усі в мені» написала, коли почала втрачати героїв, яких встигла полюбити, і серце стало домом для їхнього безсмертя».
Фахівці обсерваторії ім. Срезневського попереджають, що у повітрі столиці перевищено норми концентрації сірки, формальдегіду та діоксиду азоту
У повітрі Києві протягом тижня з 20 по 25 лютого зафіксували перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 3,3 раза. Порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення діоксидом азотом та діоксидом сірки. Про це свідчать дані про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило 1,9-3,3 раза:
Водночас за повідомленням обсерваторії, перевищень не спостерігалось на проспекті Науки, 37 (в районі метеомайданчика).
Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки у 1,7-2,4 раза виявлено у таких місцях:
Перевищень не спостерігалось на проспекті Науки, 37 (в районі метеомайданчика).
Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду – у 1,4-2,2 раза:
перевищень не спостерігалось на проспекті Науки, 37 (в районі метеомайданчика).
Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1 538 проби атмосферного повітря з 16 стаціонарних постів. Зазначається, що порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення формальдегідом.
В Україні є застосунок "ЕкоЗагроза", завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші дані. Наприклад, якщо Telegram-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз у нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря. У застосунку на інтерактивній мапі України можна подивитися: дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні; актуальні факти екологічних загроз, спричинених російськими окупантами.
Українці також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали. Наприклад:
Для зручності кожного, у застосунку доступна функція виклику екстрених служб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.