"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Бокс для допомоги людям похилого віку встановили в Києві на проспекті Петра Григоренка, 43
У Києві встановили бокс збору пластику, в якому можна перерахувати благодійні кошти на користь літніх людей. Це ще один спосіб допомогти людям похилого віку — і дуже екологічний.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Starenki.
«Автомат приймає на вторинну переробку пляшки об’ємом до 2 літрів. Їх потрібно попередньо помити, стиснути та згорнути. Усі зібрані кошти організатори перераховують на благодійність. Після того як автомат прийняв пляшку, ви можете вибрати кнопку, куди саме пожертвувати кошти», — йдеться в повідомленні.
До слова, у Києві такі автомати з’явилися минулого року: перший уже через тиждень зібрав понад 50 кг пластику. Потім організатори ініціативи почали встановлювати такі бокси не тільки в громадських місцях, а й у школах. Однак зараз уперше з’явилася опція допомоги літнім людям.
Новий бокс для допомоги людям похилого віку встановили в Києві на проспекті Петра Григоренка, 43. Автомат працює щодня й цілодобово.
Нагадаємо, у Києві встановили бокси, у яких можна обміняти пластикове сміття на їжу для бездомних тварин. Перший такий автомат з’явився ще в жовтні 2020 року на Лук’янівці, біля парку імені Котляревського. Другий встановили через деякий час на вулиці Протасів яр, але принцип його роботи трохи відрізняється від першого.