Головна
Життя
15:21, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Штормове попередження оголосили в Києві. До кінця доби, 21 березня, в столиці очікуються сильні пориви вітру.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.За даними Укргідрометцентру, в столиці пориви вітру сягатимуть 15-18 м / с. У зв'язку з цим оголошено перший рівень небезпеки.Жителям і гостям Києва надали кілька порад, які допоможуть уникнути травм і псування майна:вікна в будинках необхідно щільно зачинити;з балконів і лоджій прибрати предмети, які можуть випасти;на вулиці необхідно триматися подалі від рекламних щитів, ліній електромереж та дерев;за сильних поривів вітру необхідно сховатися до найближчого будинку або природного укриття;не паркувати авто під деревами або біля рекламних щитів.У разі падіння дерев або гілок, а також при травмуванні людей необхідно повідомити про це екстреним службам за телефонами 101 або 103.Як раніше повідомляв Інформатор, сьогодні, 21 березня, на всій території України буде сонячно і без опадів.Вдень очікується плюсова температура, вночі - незначні морози по всій країні.У той же час в трьох областях України зберігається значна сніго лавинна небезпека.Оголосили третій рівень небезпеки.А ось понеділок, 22 березня, принесе до Україиу вологу і прохолодну погоду.А вночі в більшості областей України буде мороз.

У Києві оголосили штормове попередження через сильний вітер

Читать на русском

Пориви вітру можуть досягати 15-18 м / с

Читать на русском
У Києві оголосили штормове попередження через сильний вітер

Пориви вітру можуть досягати 15-18 м / с

Штормове попередження оголосили в Києві. До кінця доби, 21 березня, в столиці очікуються сильні пориви вітру.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

За даними Укргідрометцентру, в столиці пориви вітру сягатимуть 15-18 м / с. У зв'язку з цим оголошено перший рівень небезпеки.

Жителям і гостям Києва надали кілька порад, які допоможуть уникнути травм і псування майна:

  • вікна в будинках необхідно щільно зачинити;
  • з балконів і лоджій прибрати предмети, які можуть випасти;
  • на вулиці необхідно триматися подалі від рекламних щитів, ліній електромереж та дерев;
  • за сильних поривів вітру необхідно сховатися до найближчого будинку або природного укриття;
  • не паркувати авто під деревами або біля рекламних щитів.

У разі падіння дерев або гілок, а також при травмуванні людей необхідно повідомити про це екстреним службам за телефонами 101 або 103.

Як раніше повідомляв Інформатор, сьогодні, 21 березня, на всій території України буде сонячно і без опадів.Вдень очікується плюсова температура, вночі - незначні морози по всій країні.

У той же час в трьох областях України зберігається значна сніго лавинна небезпека.Оголосили третій рівень небезпеки.

А ось понеділок, 22 березня, принесе до Україиу вологу і прохолодну погоду.А вночі в більшості областей України буде мороз.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.