“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це на 150 млрд гривень менше, ніж було у плані цього року
Наступного року Україні для фінансування дефіциту та рефінансування боргів знадобиться 571 мільярд гривень. Про це розповіли аналітики центру аналізу публічних фінансів та публічного управління Київської школи економіки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін.
"Разом, — на фінансування дефіциту протягом наступного року та рефінансування боргів, уряд планує позичати у 2022 році 571 млрд гривень", — йдеться у повідомленні.
За підрахунками фахівців, граничний дефіцит державного бюджету становитиме 188,8 млрд гривень. Цю суму планують майже повністю профінансувати за рахунок запозичень.
Крім того, уряд має позичати для рефінансування старого боргу. Тобто брати нові запозичення, щоб сплатити у 2022 році 393 млрд гривень за існуючими боргами.
За словами аналітиків, з одного боку, це менше, ніж у поточному році – 721,8 млрд гривень.
Але проблема в тому, що уряд має труднощі з виконанням плану з запозичень. За 10 місяців цього року Кабмін зміг запозичити лише 60% річного плану.
Раніше Інформатор повідомляв, що у жовтні держборг України зріс на 610 мільйонів доларів.
Також ми писали, що, за словами прем'єр-міністра України, держборг України перевищує 90 млрд доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.