«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
«Я написав пісню “Лютий не минає” на початку цього року. Та вона — про інший, той самий для нас усіх лютий. Можливо, в цій пісні кожен знайде щось своє. Створюючи її, з тихою радістю думав про те, що маю близьких людей, які допомагають у найсумніші, найтемніші дні долати усі виклики».
Лікарі порадили американському президенту трохи змінити спосіб життя
Дональд Трамп пройшов свій перший медогляд на посту 47-го президента США. Звіт лікаря, ймовірно, буде готовий 13 квітня. Це стане першою публічною інформацією про здоров'я Трампа після замаху у Пенсільванії.
Як повідомляє Associated Press, 78-річний Трамп майже п'ять годин провів у Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда. Він заявив, що пройшов "усі можливі тести".
"Я ніколи не почувався краще, але з усім тим, ці речі необхідно зробити", - написав Трамп у соцмережах перед обстеженням.
Після медогляду, на борту літака Air Force One, який доставив Трампа на вихідні до Флориди, він сказав журналістам що лікарі дали йому "невелику пораду" щодо зміни способу життя. Він не уточнив, про що мова, але зазначив, що це покращило б його здоров'я. Особливо він відмітив те, що добре пройшов тест на когнітивні здібності.
“Я пройшов когнітивний тест і правильно відповів на всі запитання. Гадаю, я добре впорався… Почувався у чудовій формі — і фізично, і морально. Моє серце в порядку, душа теж. Я хотів бути не як Байден. Проходив когнітивний тест, здається, чотири рази — і жодної помилки. Саме цього чекають американці. А Байден відмовився проходити тест. І Камала (Гарріс)”, — сказав президент США.
Раніше Трамп ставив під сумнів фізичні та розумові здібності свого попередника Джо Байдена. При цьому сам він тримав основні факти про власне здоров'я в таємниці, ухиляючись від традиційної президентської прозорості в медичних питаннях.
Ініціатива Дональда Трампа щодо запровадження нових мит може стати ударом по глобальній економіці. Видання The Economist, на обкладинці якого зображено Трампа, що відрізає Сполучені Штати від решти світу, попереджає: посилення торговельного протекціонізму ризикує запустити ланцюгову реакцію фінансових потрясінь. Утім, світова спільнота має інструменти, аби пом’якшити удар.
Нові митні обмеження з боку США можуть суттєво здорожчати імпортну продукцію. З урахуванням того, що Америка щороку ввозить товарів на суму близько 3,3 трильйона доларів, кожна родина витрачає в середньому по $25 000 на імпорт. Якщо середній рівень мит зросте до 29%, додаткове фінансове навантаження на одне домогосподарство може сягнути $7 300 щороку.
Крім того, Пекін продовжує реагувати на агресивну митну політику Сполучених Штатів, встановлюючи нові бар’єри для американського імпорту. Станом на 10 квітня загальна ставка взаємних тарифів зросте до 104%. І це фактично унеможливлює подальшу торгівлю між двома країнами.