“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Засідання, яке було призначене на 23 червня, перенесли через те, що на нього приїхала лише одна з трьох обвинувачених
Суд по справі про вбивство журналіста Павла Шеремета 7 років тому, який мав розпочатись з початку через зміну присяжних, перенесено на серпень.
Про це повідомляє "Українська правда" із зали суду.
Засідання, яке було призначене на 23 червня, перенесли через те, що на нього приїхала лише одна з трьох обвинувачених – Юлія Кузьменко.
Яна Дугарь, як стало відомо в суді, перебуває на навчаннях. Причину, з якої не з’явився Андрій Антоненко, не оголошували, однак прокурору надали документи, які пояснюють відсутність підсудного. Наступне засідання призначене на 21 серпня.
На початку червня виявилось, що двоє з трьох присяжних по цій справі не можуть брати участь у суді.
Зокрема один з присяжних був мобілізований до лав Національної гвардії, інша виїхала за кордон. Тому у вересні 2022 їх звільнили.
Новий склад присяжних відібрали 2 червня 2023 року. Туди увійшов один присяжний, який залишився від попереднього складу, і один, який був серед запасних.
Через зміну присяжних розгляд справи має розпочатись з початку. Поки він ще не запустився.
Білоруський журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у центрі Києва. Його автівку підірвали. Слідство розглядало дві версії. Одна з них, що Шеремета вбили випадково (автівка належала його дружині), а інша – це замовне вбивство на фоні професійної діяльності.
У грудні 2019 року підозру оголосили дитячій лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко, спецназівцю Андрію Антоненко та військовій медсестрі Яні Дугар. Начебто, їх особи схожі на ті, що зафіксували камери відеоспостереження біля машини вбитого.
Всі підозрювані знаходяться на волі. З початку повномасштабної війни Яна Дугар та Андрій Антоненко повернулись до лав ЗСУ, так як є віськовозобов'язаними. Юлія Кузьменко працює у лікарні та веде активну волонтерську діяльність – допомагає українській армії.
Раніше Інформатор писав, що в Україні випустили документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.